Ethereum konferansına katılan bir kişide coronavirus ortaya çıktı

0 1

Merkezi olmayan üyelik giriş hizmetleri sunan TorusLabsin kurucu ortağı Zhen Yu Yong’a Kovid-19 teşhisi konulduğu açıklandı.

Zen 28 Şubat – 1 Mart tarihleri ​​arasında Londradaki ETH Londra etkinliğinde onunla yakın temasta bulunanları ekstra önlemler almaya ve 3-5 Martta Fransada düzenlenen Ethereum Topluluk Konferansı etkinliğiyle ilgili de bir test yapmaya çağırdı.

OLAĞANÜSTÜ DÖNEMLER OLAĞANÜSTÜ TEDBİRLER GEREKTİRİR… TIKLAYIN

İzole bir koğuşa yerleştirildiğini belirten Zen genellikle ateş nefes darlığı öksürük ve burun akıntısı gibi semptomlar yaşadığını açıkladı. Zen ayrıca doktorunun muhtemelen virüsü Fransada yakaladığını söylediğini yazdı.

Avrupada koronavirüs salgınının yayılması kıtadaki birçok Blockchain ve kripto konferansının ertelenmesine veya iptal edilmesine yol açtı. Salgına rağmen yapılan konferanslara katılım oldukça düşük kaldı ve konuşmacılar genellikle boş koltuklarda konuştu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku