Sanal döviz bürosu, bu yaz kendi blockchain ini sunmayı planlıyor

0 0

9 Martta sanal bir döviz borsası olan Liquid by Quoinei işleten QUOINE kendi blok zinciri “Liquid Distributed Ledger [LDL]” nin gelişim durumunu resmi bir blog yazısı aracılığıyla açıkladı. Liquid LDL Şubat ayında bir test ağı başlattı ve Hazirandan Eylüle kadar bir ana ağ yayınlamayı planlıyor.

İŞTE TÜRKİYE’NİN İLK BLOCKCHAİN EKOSİSTEMİ… TIKLAYIN

Quoine tarafından yayınlanan yol haritasına göre Liquid LDL finansal hizmetler ve finansal teknoloji şirketleri için blok zincirinde ürünler oluşturmak için bir platform. Liquid by Quoine listelenen kendi sanal para birimi QASHi yerel para birimi olarak kabul ediyor. QASH bahislerini desteklemeyi planlıyor.

Liquid LDL geliştiriciler için kullanım kolaylığını vurguladı. Örneğin Ethereum üzerinde dağıtılmış uygulamalar geliştiriyorsanız Solidity ve Vyper gibi akıllı sözleşme geliştirme için özel diller öğrenmeniz gerekecek. Liquid LDLnin akıllı sözleşmeleri C ++ gibi mevcut geliştirme dilleriyle uyumlu ve geliştirme kolaylığını vurguluyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku