Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: ETH İçin 3 Bin Dolar Yolculuğu Başladı mı?

29

Ethereum (ETH), geçen hafta 2.650 dolar seviyesinde reddedildikten sonra önemli bir zemin kaybetti. Düşüş trendi, eski desteği 2.400 dolarda kaybettikten sonra kötüleşti. Son olarak, lider altcoin, boğa koşusuna 1.800 dolarlık destek gelene kadar, düşüş trendini 2 bin doların altına uzattı.

Boğaşar 3 bin dolara odaklandı

An itibariyle, Ethereum, 2 bin doların altındaki seviyelerden toparlanma aşamasının ortasında, 2.013 dolardan işlem görüyor. Bu seviyede desteği güvenceye almak, boğaların önceliği ve bu, alıcıların Ether’i 3 bin dolara yükseltmeye odaklanmasını sağlayacaktır.

Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD), dört saatlik grafiğe dayalı yükseliş görünümünü teyit ediyor. Negatif bölgeyi tekrar ziyaret ettikten sonra, MACD bir yükseliş belirtileri gösteriyor. MACD hattı (mavi) sinyal hattının üzerine çıkarsa aramanın onaylanmasını bekleriz. Benzer şekilde, boğalar 3 bin doları hedefledikçe Ethereum’un yükseliş trendi devam edecek.

Ethereum teknik görünüm

Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) aşırı satımdan orta hatta doğru toparlanması, boğaların artan saldırganlığını vurguluyor. Ortalama seviyenin üzerine yerleşmek, piyasadaki etkilerini pekiştirirken, aşırı alıma yaklaşmak ETH’yi önemli ölçüde yukarı doğru destekleyebilir.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: ETH'de Düzeltme Uzun Sürecek mi?

1.800 dolara geri dönüşü önlemek için 2 bin dolarlık desteğin devam etmesi gerektiğini belirtmekte fayda var. Ayrıca, dört saatlik grafikte 2.100, 2.400 dolar ve 200 Basit Hareketli Ortalama (SMA) dahil olmak üzere, boğaların misyonunu yakın vadede 3 bin dolar’a ulaştırmak için çeşitli direnç seviyelerinin düşmesi gerekiyor.

Ethereum fiyat gün içi seviyeleri

Spot oranı: 2,015 dolar

Trend: Boğa

Volatilite: Yüksek

Direnç: 2.100$ ve 2.400 dolar

Destek: 2.000  ve 1.800 dolar

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku