Dogecoin (DOGE) ve Polkadot (DOT) Fiyat Analizi: Sırada Ne Var?

25

Kripto para piyasası, hafta sonu seansı sırasında meydana gelen kayıplardan sonra, kızıla büründü. Piyasa, istikrarını kaybetti ve devam eden kaos, daha fazla düşüşe işaret ediyor. Dogecoin (DOGE) ve Polkadot (DOT) ilk on içinde en kötü darbeyi alırken, Bitcoin 33 bin dolar’daki desteğe geri dönüyor.

Dogecoin fiyat analizi

Dogecoin geçen hafta desteği 0,3 dolar seviyesinde kaybetti ve ayıların güçlü bir şekilde harekete geçmesine izin verdi. Dogecoin, 0.25 dolara gerilerken 0.28 dolarlık geçici destek fiyatı tutamadı. Kayıplar ivme kazanırken, ani toparlanma 0.28 dolar’da durdu. An itibariyle, Dogecoin 0,26 dolardan işlem görüyor ve zorlu bir toparlanma aşamasına girmeden önce desteği 0,25 ya da 0,24 dolardan yeniden test edebilir.

Düşüş trendi, Göreceli Güç Endeksi (RSI) gibi kısa vadeli teknik göstergelerin çoğu tarafından destekleniyor. Bu teknik araç, bir varlığın trendini takip eder ve boğaların veya ayıların gücünü hesaplar. RSI orta çizginin altına düştüğü için düşüş görünümü doğrulanıyor.

Ekonomist Uyardı: Dogecoin (DOGE) Uzun Vadede Piyasaya Zarar Verecek
 

Polkadot fiyat analizi

Polkadot, kritik desteğin altında 20 dolardan işlem görmeye geri döndü. Geçen hafta jeton 26.5 dolar’a ulaştı, ancak boğalar yükseliş trendini sürdüremedi. Bunu takip eden geri dönüş, hafta sonu seansında kripto pazarındaki keskin kayıplarla vurgulandı. Bu arada, Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) göstergesine göre en az direnç yolu aşağı doğru. Negatif bölgeye geçişin düşüş sinyali olduğunu anlamakta fayda var. Dahası, MACD hattı sinyal hattının altına hareket ettikçe ayılar güçlendi.

Tıpkı Dogecoin gibi kızıla bürünen bir tabloda, an itibariyle, Polkadot 20 doların altındaki seviyeleri tekrar ziyaret etti ve 18.44 dolardan işlem görüyor. Teknik görünüm değişmeden kalırsa, yatırımcılar Mayıs ayında 14,5 dolardan desteğe doğru başka bir düşüş bekleyebilir. Küçük engellerin aşağı yönlü olmasına rağmen, zemini 20 doların üzerinde geri allırsa piyasaya daha fazla boğa çekecektir. Yükseliş trendi, MACD çizgisinin (mavi) sinyal çizgisinin üzerinde kesişmesi ve tüm göstergenin pozitif bölgeye hareket etmesiyle tekrar faaliyete geçebilir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku