Dogecoin (DOGE) Çılgınlığı Bir Hayat Daha Değiştirdi!

0 223

Başta Dogecoin (DOGE) olmak üzere pek çok kripto para ile zengin olanların hikayelerine bir yenisi daha eklendi. Kripto para piyasalarında her yeni gün farklı bir zenginlik hikayesi ortaya çıkıyor. Bu kez Dogecoin ile zengin olan Londra’daki Goldman Sachs’ın genel müdürü Aziz McMahon köşeyi döner dönmez istifa etti.

Son zamanların en yoğun ilgi gören altcoin’i Dogecoin manşetleri işgal etmeye devam ediyor. Bunun son  örneği ise Goldman Sach Londra şubesi Genel Müdürü Aziz McMahon’ın hikayesi ile gün yüzüne çıktı. Aziz McMahon’ın değeri devasa olarak artan Dogecoin yatırımı sayesinde büyük bir servet kazanarak mevcut görevini bıraktığı bildirildi.

Musk Kozmik Planını Açıkladı: Dogecoin (DOGE) Uzaya Gidiyor!
Musk Kozmik Planını Açıkladı: Dogecoin (DOGE) Uzaya Gidiyor!

Dogecoin ve Elon Musk’ın yeni uzay misyonu

İngiliz gazetesi The Telagraph tarafından verilen bilgiye göre, Londra’daki Goldman Sachs’ın genel müdürü ve yükselen piyasa satışları başkanı Aziz McMahon’un, sene başından bu yana değeri 72 kat artan, Elon Musk tarafından pompalanan kripto para birimi Dogecoin’den para kazanması sonrasında görevinden istifa ettiği söyleniyor. Ne Goldman Sachs ne de McMahon, işten ayrılışıyla ilgili resmi bir açıklamada bulunmadı. Diğer taraftan bu bilgi şubede görevli meslektaşları tarafından teyit edildi.

Elon Musk, önümüzdeki yıl Dogecoin ile finanse edilen bir uzay misyonu planladığını açıkladı. Goldman Sachs, geçen hafta ilk Bitcoin türev işlemlerini gerçekleştirdi ve UBS’nin  dijital para yatırımlarını müşterilere sunmanın ilk aşamalarında olduğu ifade ediliyor. Edinilen bilgiye göre McMahon 14 senedir Goldman Sachs bünyesinde çalıştığı  kaydedildi

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku