Deneyimli Analist BNB, LINK ve 4 Altcoin İçin Tahminlerini Açıkladı!

78

Kripto para piyasalarının önde gelen kripto para stratejisti Michael van de Poppe, Binance Coin (BNB) ve Chainlink (LINK) dahil olmak üzere 6 altcoin için tahminlerini açıkladı! İşte detaylar…

Van de Poppe listesinin ilk sırasına BNB ve LINK’i koydu!

Popüler kripto para stratejisti Van de Poppe, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda 622.300 takipçisine; Binance’in yerel token’ı BNB’nin güçlü bir yükseliş trendi içerisinde bulunduğunu, ancak yakın vadede hafif bir geri çekilme beklediğini aktardı:

“295 doların desteği sürdürüp sürdürmediğini görmek istiyoruz. Eğer durum buysa (ve tekrar test edeceğimizden şüpheliyim), sıradaki hedefin 375 doların olduğunu varsayıyorum.”

BNB/USDT Grafiği

Anlık olarak popüler kripto para birimi Binance Coin (BNB), 310.68 dolar seviyesinden el değiştiriyor.

Bir diğer yandan merkeziyetsiz bir kripto para birimi olan Chainlink hakkında da yorumlarda bulunan stratejist, 12 dolarlık yukarı hedefine ulaşmadan önce LINK’te kısa süreli bir geri çekilme bekliyor. Stratejistin sözleri ise şu şekilde:

“8 doların destek olarak beklemesini ve ardından 12 doların potansiyel hedef için tahtada olmasını bekliyoruz.”

LINK/USDT Grafiği

Daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere popüler altcoin Chainlink (LINK), son 24 saat içerisinde yaşadığı yüzde 3,6’lık düşüşle beraber 8.30 dolardan işlem görüyor.

Bu altcoin projeleri ralli yaşayabilir!

Van de Poppe’nin radarındaki bir diğer altcoin, eşler arası ödeme ağı Litecoin (LTC) olarak karşımıza çıkıyor. Analist, LTC’nin yükseliş trendini sürdürmek için acil desteğini sağlam tutması gerektiğini söylüyor. Analistin sözler ise şu şekilde:

“Eğilim hala yukarı, ancak 65 dolarda çok önemli bir dirençle karşı karşıya. 58 doların üzerinde devam ettiğini görmek isterim ve 60 dolar civarında uzunlar arardım. Bunlar tutarsa, 75 dolara ve muhtemelen 95 dolara devam edeceğine şüphe yok.”

Deneyimli Analist BNB, LINK ve 4 Altcoin İçin Tahminlerini Açıkladı!
LTC/USDT Grafiği

Son 1 haftalık süreçte yüzde 3 değer kazanan Litecoin (LTC), anlık olarak 61.03 dolardan işlem görüyor.

Daha önce de Van de Poppe’un listesinde kendine yer bulan bir altcoin projesi olan Harmony (ONE)’da listede bulunuyor. Stratejistin Harmony hakkında belirttiği sözler ise şu şekilde:

“Net bir destek sipariş bloğu, yaklaşık 0.00000115 BTC (0.027 dolar) tutmalıdır. Durum buysa, 0.00000165 BTC’ye (0.039 dolar) doğru başka bir itme olduğunu varsayıyorum. Girişler ayrıca 0.00000114-0.00000125 BTC (0.027-0.030dolar) bölgesinde.”

Deneyimli Analist BNB, LINK ve 4 Altcoin İçin Tahminlerini Açıkladı!
ONE/USDT Grafiği

Son 24 saat içerisinde yüzde 8 seviyelerinde düşüş yaşayan Harmony (ONE), anlık olarak 0.028139307014 dolardan işlem görüyor.

Stratejist CELR için yüzde 40’lık bir ralliye işaret etti!

Beşinci altcoin, zincir dışı işlemleri güvenli bir şekilde sağlamak için tasarlanmış bir ölçeklendirme platformu olan Celer Network’tür (CELR). Van de Poppe, boğalar kripto paranın en yakın desteğini elinde tuttuğu sürece CELR için yüzde 40’lık bir ralli öngörüyor.

“Sürekli olarak daha yüksek dipler yaratıldığı için trend yukarı doğru. 0,0235-0,024 ABD dolarının destek olarak tutulduğunu görmek istiyorum ve ardından 0,034 ABD doları mümkün.”

Deneyimli Analist BNB, LINK ve 4 Altcoin İçin Tahminlerini Açıkladı!
CELR/USDT Grafiği

Celer Network (CELR) projesi anlık olarak 0.02349817 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe ayrıca Rezerv Token (RSV) olarak bilinen varlığa dayalı stabilcoinin istikrarını kolaylaştırmayı amaçlayan bir kripto para birimi olan Reserve Rights (RSR) token’ının fiyat hareketini izliyor. Kripto strateji uzmanına göre, RSR’nin işlemleri biraz zor çünkü desteği 0,007 dolardan kaybetmek yüzde 17’nin üzerinde bir düşüşü tetikleyebilir.

“Şu anda destekte, ancak bu kaybolursa, 0,0065 dolarda işlem yapmak mı yoksa 0,00575 işlem yapmak mı istediğimi bilmiyorum. Hedefler açık, destek devam ederse büyük olasılıkla 0,01 dolar yapılabilir.”

Deneyimli Analist BNB, LINK ve 4 Altcoin İçin Tahminlerini Açıkladı!
RSR/USDT Grafiği

RSR gün için yatay seyrediyor ve 0,0074 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku