Bitcoin'in Her Hamlesini Bilen Analistin Son BTC Tahmini!
Bitcoin'in Her Hamlesini Bilen Analistin Son BTC Tahmini!

Bitcoin’in Her Hamlesini Bilen Analistin Son BTC Tahmini!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası son 24 saatlik süreç içerisine yükselişle girdi ve lider kripto para birimi Bitcoin, 20 bin dolar seviyesini aşmayı başardı. Peki, sıradaki seviyeler hangileri? Tahminleriyle ünlü olan Bitcoin (BTC) analisti Peter Brandt, bu kritik seviyelere dikkat çekti! İşte detaylar…

Ünlü Bitcoin tahmincisi, BTC için kritik seviyeleri açıkladı!

Yeni bir TradingView gönderisine göre, emtia traderı Peter L. Brandt şimdi Bitcoin’in “bu döngü için düşük” olduğunu iddia ediyor. Ayı piyasası dibi için bu çağrı zaten şüpheyle karşılanıyor, ancak Brandt’ın geçmişte kripto para bahislerindeki doğruluk göz önüne alındığında, birçok yatırımcının gözü ünlü tahmincinin yorumlarının üzerinde bulunuyor. Grafik platformunda “editörünün seçtikleri” bölümünde trend olan yeni bir TradingView gönderisinde, emtia traderı Peter L. Brandt, kripto piyasası için döngü diplerinin “şimdi” gerçekleştiğini söylüyor.

Her ne kadar Brandt, dip seviyelerin zaten düşüş yaşadığını doğrudan belirtmese de, lider kripto para birimi Bitcoin’in davranışlarının “öngörülebilir” olduğuna ve son yaklaşık yüzde 80’lik düşüşün ardından güçlü bir ilerleme görmesi gerektiğine inanıyor. Brandt, 2017 parabolik ilerlemesinin ihlal edilmesinin ardından Ocak 2018’in sonlarında BTCUSD’de yüzde 80’lik bir düşüş çağrısında bulundu. O zamanlar, Brandt bunu “genel bir teknik analiz kuralı” olarak adlandırdı ve sonunda aynı yılın Aralık ayında yaklaşık on bir ay sonra 4.000 doların altındaki seviyelere dokundu.

Peter Brandt, 2023 ve ilerisi için Bitcoin tahminlerinde bulundu!

Ünlü analist, analizi doğrulamak için yukarıdaki grafiği paylaşarak, “Bitcoin’in yukarı doğru kaçmasını beklemiyorum, bunun yerine 2023’ün sonlarına doğru/2024’ün başlarından ortalarına kadar tüm zamanların en yüksek seviyeleri yeniden test edildiğinde daha yüksek hareket bekliyorum” sözlerinde bulundu. Factor LLC. CEO’su Brandt, klasik bir grafikçidir.

Öngörüleri Çıkan Bitcoin Analisti: Kolayca Bu Seviyelere Gidebiliriz!

Kripto para tahmincisinin analizine yardımcı olan diğer görsel ipuçları, BTCUSD endeks tablosundaki şimdiye kadarki en büyük satış hacmini içeriyor. Peter L. Brandt, kripto para birimi topluluğunda kendisine kutuplaştırıcı bir itibar kazandı. Yorumlar bölümü, 40 yıllık deneyime sahip traderı şimdiden eleştiriyor. Brandt’in deneyimli bir trader olması, birçok kişinin analisti takip etmesine neden oluyor.

Lider kripto para birimi BTC’nin fiyat durumu ise son bir haftalık süreçte yüzde 23’ün üzerinde bir yükselişi içeriyor. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere BTC, son 24 saat içerisinde yaşadığı yüzde 11’lik yükselişle beraber 20,948.17 dolar seviyesinde kendine yer bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin’in Her Hamlesini Bilen Analistin Son BTC Tahmini!