Coinbase Müjdeyi Verdi: Bu Altcoinler Uçuşa Geçti!

Coinbase Müjdeyi Verdi: Bu Altcoinler Uçuşa Geçti!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dev kripto para borsası Coinbase, 23 Ocak tarihli yaptığı açıklamalarla beraber bu 3 altcoin projesini yol haritasına eklediğini aktardı! Coinbase duyurusunun hemen ardından ise bu altcoinler uçuşa geçti. Peki sırada ne var? İşte detaylar…

Coinbase duyurusuyla beraber bu altcoinler uçuşa geçti!

Kripto para piyasasının önde gelen borsalarından olan Coinbase, yaptığı duyuru ile beraber bu altcoinler için listeleme yol haritasında yer olduğunu aktararak, yatırımcılarına müjdeyi verdi. Yeni token’ların listeye eklendiğine dair yapılan duyuruda, uzmanlar borsanın Web3e köprü görevi kurma temel fikrine yoğunlaştı. Öte yandan listelemenin kesin bir tarihi bulunmuyor. Fakat uzmanlar önümüzdeki haftalar içerisinde gerçekleşebileceğini aktardı.

Uzmanlara göre Coinbase, bu altcoinler ile işlemlerine daha çok varlık eklemiş bulunacak. Peki bu altcoinler hangileri? Coinbase duyurusunun arkasındaki ilk kripto para birimi karşımıza Audius (AUDIO) olarak çıkıyor. diğer altcoinler ise Threshold (T) ve Axelar (AXL). Bu altcoinler ERC-20 tabanlı olmasıyla beraber, duyurunun ardından fiyatında yükselişlere tanık oldular. CoinGecko verilerine bakıldığında AUDIO, duyuru ile beraber yüzde 15 yükselirken, 0.33 dolar seviyelerine kadar çıkış yaşadı. Öte yandan anlık olarak 0.03 dolar seviyesinden el değiştiren Threshold (T), aynı dönemde yüzde 34 arttı. Diğer yandan AXL, diğerleri kadar büyük bir yükseliş görmese de yüzde 2’lik bir artışla karşımıza çıkıyor.

 

7 Günlük süreçte Threshold fiyat grafiği

Bir diğer yandan borsa, yaptığı duyuruyla beraber geçtiğimiz sene Ocak ayında gerçekleşen bir on-chain birleşmesiyle birleştirilen NuCypher (NU) ve Keep’i (KEEP) borsadan delist edeceklerini açıkladı.

Coinbase yol haritası hakkında açıklamalarda bulundu!

Bildiğiniz üzere kripto para borsaları çoğunlukla bir yol haritası sunar ve bu yol haritası üzerinden devam eder. Oluşturulan bu yol haritasının ana nedeni ise “insider trading” olaylarını önlemek ve açıklık miktarını artırmak olarak karşımıza çıkıyor. Bununla beraber Coinbase’in listelediği altcoinler, başka borsalarda işlem görüyor. Öte yandan Coinbase’in yeni altcoinleri ekosistemine neden eklediğine dair blogunda yer alan açıklama şu şekilde:

Asset Hub’ı lansmanımız sırasında belirttiğimiz gibi amacımız yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik standartlarımızı karşılayan mümkün olan her varlığı listelemektir. Bu standartlar, bir projenin piyasa değerini veya popülerliğini hesaba katmaz.

'Bu Altcoin'i Satın' Diyen Coinbase: Bundan Alın!

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere Coinbase kullanıcılarına en çeşitli varlık yelpazesini sunmayı hedeflediklerini açıklayan şirket, özellikle farklı ağlarda farklı sistemsel özelliklere sahip coinleri listelemeye dikkat ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Coinbase Müjdeyi Verdi: Bu Altcoinler Uçuşa Geçti!