Coinbase CEO suna göre artık zaman geldi!..

0 1

Coinbasein CEOsu Brian Armstrong Bitcoin gibi kripto para birimlerinin zaten bir yönden nakit paradan daha üstün olduğunu vurguladı.

ÜNLÜ ANALİST UYARDI… TIKLAYIN

Küresel bir sağlık krizinin ortasında fiziksel para kullanma tehlikesine dikkat çeken Armstrong kağıt para ve madeni paraların insanlar arasında dolaşımının asla hijyenik olmadığını söyledi.

Bilindiği gibi Çinli yetkililer koronavirüsün yayılmasını durdurmak için potansiyel olarak enfekte olmuş parayı dezenfekte veya yok ediyor. Öte yandan Amerika Asya ve Avrupadaki dolarlar 10 güne kadar karantinada tutuyor.

Ek olarak Armstrong Bitcoinin 21 milyonluk sınırlı kaynağı gibi bir başka benzersiz özelliğinin nominal paraya göre önemli bir avantaj olarak kalacağını belirtiyor.

Coinbase CEOsu “Eşler arası ödeme uygulamalarının çoğu bugün ABDde ve fiat para birimleri yaklaşan enflasyonla değerlerini daha hızlı kaybedecek. Dünya için para temelli bir ödeme sistemine sahip olma zamanı. ”İfadeleri kullanır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku