Bitcoin’i bir sigorta olarak gördü ve uyardı…

Bitcoin’i bir sigorta olarak gördü ve uyardı…
  • 23 Mart 2020

Kripto para yatırım yönetim şirketi Ikigai'nin kurucusu ve baş yatırım sorumlusu Travis Kling, Bitcoin'i hem ekonomik krizlere hem de Amerikan maliye politikasına karşı bir sigorta olduğunu söyledi.

XRP TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Kling insanları Bitcoin satın almaya çağırdı ve mevcut ekonomik ortama referansla büyük hasara yol açacak bir kasırganın yaklaştığını belirterek.

Fon yöneticisi, “Yine de kasırga sigortanızı alabilirsiniz. İnsanlar nakit istedikleri için sigorta poliçelerine paniğe kapıldı. Bu, kasırga açıkça kapıdayken bile, bir ay öncesine göre yarı fiyatına geldi" dedi.

Kling, Bitcoin'in bu kelimelerle "güvenli bir sığınak" olduğunu ima etse de, önde gelen kripto para birimine atfedilen bu özellik tartışma konusu. Kling'e en dikkat çekici eleştirilerden biri eski Wall Street analisti Jon Horvath'tan geldi. Horvath anlaşılır bir şekilde, "Bir kasırgada para kaybettiğim kasırga sigortası çok iyi bir sigorta değil" yorumunu yaptı.

Küresel koronavirüs salgını Bitcoin ekonomiyi vurduğundan, hisse senetleri altın ve tahvillerle birlikte büyük değer kaybına uğradı. Bir ay önce 10 bin 200 dolardan işlem gören kripto para birimi, haber yayına hazırlandığı sırda 6 bin dolar seviyesinin de altına sarkmıştı…

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

ıkigai ile ilgili her şey

Bitcoin’i bir sigorta olarak gördü ve uyardı…

Bitcoin’i bir sigorta olarak gördü ve uyardı…

Kripto para yatırım yönetim şirketi Ikigai'nin kurucusu ve baş yatırım sorumlusu Travis Kling, Bitcoin'i hem ekonomik krizlere hem de Amerikan maliye politikasına karşı bir sigorta olduğunu...

  • 23 Mart 2020
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.