Ünlü CEO Şaşırttı: Son Bitcoin Çıkarıldığında Bu Kaçınılmaz Olacak!

574

Blockchain portföy sağlayıcısı Immutable Holdings CEO’su ve başkanı Jordan Fried, Bitcoin (BTC)’in özellikle tüm kripto paralar çıkarıldığında 1 milyon fiyat hedefine ulaşacağını öngördü. Kitco News’e konuşan Fried, belirtilen Bitcoin şimdi altın ikinci sürümü ve onun yükselişi varlık iki katından daha fazla değerli metal kap aşan görecektir.

Fried, Bitcoin (BTC)’in olası 20 trilyon dolarlık piyasa değeriyle “altın 2.0” olduğunu söylüyor

Bitcoin (BTC)’deki son yükselişin, varlığın yukarı yönlü büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirterek sadece bir başlangıç olduğunu belirtti. Fried konu ile ilgili olarak şöyle konuştu:

Bitcoin “altın 2.0” ve bir gün altın yaklaşık 10 trilyon dolarlık piyasa değerini geçecek. Aslında, yeni nesil altın olduğu göz önüne alındığında, Bitcoin muhtemelen altının piyasa değerini ikiye katlayacak ve 20 trilyon dolara veya daha fazlasına ulaşacak, bu da 21 milyona yakın kripto paranın çıkarılması durumunda kripto para başına 1 milyon dolar anlamına geliyor.

Fried ayrıca Bitcoin piyasa değerinin bir noktada tüm ABD ekonomik çıktısını geçeceğini söyledi. Varlıkta öngörülen artışı, artan benimseme ve 21 milyon token sınırı gibi faktörlere bağlıyor. Yönetici ayrıca, kripto para birimlerinin aşırı para basımına karşı cennet haline geldiğine inanıyor. Fried’e göre kripto para birimlerindeki kıtlık kavramı ne pahasına olursa olsun korunmalıdır. Ayrıca Fried, kripto para birimlerinin ileriye dönük bir yol olduğunu öne sürerken merkez bankasının para basmasının durdurulması gerektiğini söyledi.

Yazılımlar paranın önüne geçek mi?

Fried ayrıca Bitcoin (BTC)’in internet zenginliğini artırma yolunda öncülük ettiğini kabul ederek kripto para birimlerinin genellikle fiat paranın yerini alacağını öne sürdü. BTC’in internet kontrol işlemleriyle en fazla değeri yakalayan daha büyük kazanan olarak ortaya çıkacağını belirtiyor.

Bu satırda Fried, Bitcoin ve kripto para birimlerinin ortaya çıkmasının genel olarak yazılımların parayı bozmasına neden olduğunu belirtti. Fried, yazılımın paradaki rolünün, çoğu faaliyet çevrimiçi ortama geçtiğinde koronavirüs pandemisinde ortaya çıktığını kaydetti. Kripto para birimlerinin, yazılımın parayı bozmadaki rolünün tezahürü olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Finbold.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku