Celsius CEO’su: Bitcoin Bunu Başarırsa Yeni Zirvelere Ulaşabilir!

610

Blockchain Platformu Celsius Network’ün kurucu ortağı ve CEO’su, bir şartın yerine getirilmesi durumunda Bitcoin (BTC)’in bu yıl yeni bir rekor seviyeye ulaşabileceğini söylüyor.

Bitcoin 55 bin dolar seviyesini aşarsa yeni zirveler görülebilir

Alex Mashinsky Yahoo’da gerçekleştirdiği finans röportajında, eğer yeni alıcılar piyasaya yeterli hacim enjekte ederse, Bitcoin (BTC)’in 2021’de yeni bir rekor kırmak için kilit bir direnç bölgesinin üzerine çıkabilir iddiasında bulundu. Konu ile ilgili olarak düşüncelerini paylaşan Celsius Network’ün kurucu ortağı Mashinsky şöyle konuştu:

Yeni alıcılardan yeterli hacme sahipsek, geri dönüp 53 bin dolar ile 55 bin dolar seviyesini tekrar test etmeliyiz. Bunu aşarsak, bu yıl yeni zirveler göreceğiz.

Görsel: Alex Mashinsky

Mashinsky, amiral gemisi kripto para biriminin bu hafta başlarında yaklaşık 53 bin dolar seviyesinden 43 bin doların altına düşmesine rağmen, Bitcoin (BTC)’in önümüzdeki aylarda en az 140 bin dolarlık fiyat seviyesine ulaşabileceğine hala inandığını söylüyor. Mashinsky bu husustaki görüşlerini şu şekilde belirtiyor:

Hala 140 bin ila 160 bin dolar seviyelerine ulaşacağımıza dair tahminlerimi tutuyorum. Çinli madencilerle gördüğümüz bu tür ani kaza ve temizlik nedeniyle bizi gelecek yılın ilk çeyreğine kadar götürebilir. Ama kesinlikle daha yüksek olacak.

Lider kripto para birimi bugün erken saatlerde 45 bin doların altına düşmesinin ardından yazımızın hazırlanması sırasında 45.572 dolardan işlem görüyor ve son 1 haftalık değer kaybı ise %8,91 seviyesinde. Bitcoin göstergeleri, yatırımcıların eylül ayında bir miktar oynaklığa hazırlanmaları gerekebileceğini gösteriyor.

Görsel: Bitcoin

BTC benimsenmesi 200 milyon kullanıcıya ulaştı

Celsius CEO’su, Bitcoin (BTC)’in benimsenmesinin dünya genelinde katlanarak hızlandığını ve bunun da lider kripto para biriminin fiyatı için yükseliş işareti olduğunu söylüyor. Celsius Network’ün kurucu ortağı ve CEO’su Mashinsky, Bitcoin fiyatının yükseleceğine ilişkin beklentisini şu şekilde dile getirdi:

İlk 100 milyon kullanıcının Bitcoin (BTC)’e girmesi 12 yıl sürdü. Bunu ikiye katlamak ise beş ay sürdü. Yani şimdi, dünya çapında Bitcoin’i elinde tutan ya da hesapları olan 200 milyondan fazla kullanıcı var. Yani kesinlikle hızlanıyor. Hokey sopasını görüyoruz ve daha fazla talep ve daha yüksek fiyatlar anlamına geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku