AVA Labs, yeni nesil Blockchain platformu AVA nın kodunu yayınladı

0 0

AVA Labsın kurucusu olan Emin Gün Sirer uzun zamandır üzerinde çalışılan AVA platformunun kodunun kamuya açıklandığını duyurdu.

ETHEREUMDAKİ DÜŞÜŞÜN ARKASINDA BU MU VAR? TIKLAYIN

Merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları için gelişmiş bir altyapı sağlamayı amaçlayan AVA Labs AVA kodunun yayınlanmasıyla Geliştirici Hızlandırma Programını (DAP) başlattı; M-cüzdan dokunma JavaScript kütüphanesi Slopes ile bir düğüm oluşturmak için rehberini de tanıttı. AVA Labs tarafından sunulan Geliştirici Hızlandırma Programı ile içerik oluşturucuları açık kaynak geliştiricileri böcek avcıları ve güvenlik mühendisleri topluluğu katkı başına 50 bin dolara kadar kazanma fırsatı sunuyor.

Sirer konuyla ilgili yaptığı açıklamada “AVA için araştırma ve geliştirmenin ilk aşamasını tamamlarken AVA kodunu topluma açmak açık kaynak ve ademi merkeziyetçilik fikrine olan bağlılığını da gösteriyor. BCH gibi Avalanche protokolünü kullanarak olası performans ve güvenlik iyileştirmelerini gerçekleştirerek birçok kripto para Çığ veya türevlerini protokollerine dahil etmeyi planladığını açıkladı. AVA platformu bu protokolü sistemin izin verilen ve yetkisiz ağlara yayılmasını sağlayan devrim niteliğinde bir ağ modeliyle birleştirmiştir. Bu AVAyı yeni blok zincirleri ve dijital varlıklar için ilk ve tek gerçek self servis platformu haline getiriyor” şeklinde konuştu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku