Cardano Zincir İçi İşlemlerinde Rekor Artış! Dönüm Noktası

32

Kullanıcıların Cardano (ADA) blockchain’indeki faaliyetleri, ADA kripto para biriminin değerindeki düşüşe rağmen ivme kazanmaya devam etti.

Cardano (ADA)’nun geliştirme faaliyetinin Haziran ayında en yüksek seviyede olduğunu bildirdi

Cardano’nun geliştirilmesine adanmış kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Cardano Vakfı tarafından paylaşılan bir bilgi grafiğine göre, proje Haziran ayında çeşitli yönlerden adil bir büyüme kaydetti. Bilgi grafikleri, Cardano’nun işlemler, yerel altcoin’ler, cüzdanlar, ADA stake etme ve geliştirici etkinliği dahil olmak üzere çeşitli segmentlerdeki performansını gösterdi. Santiment, Cardano’nun geliştirme faaliyetinin Haziran ayında en yüksek seviyede olduğunu bildirdi. Cardano vakfına göre Yüksek geliştirme faaliyeti şunları gösterir:

Proje, iş teklifi konusunda ciddi.
Proje muhtemelen gelecekte yeni özellikler sunacak.
Projenin sadece bir çıkış dolandırıcılığı olması daha az olası.

Haziran ayında Cardano’nun zincir içi işlemlerinin yüzde 5,44 artarak 44,8 milyona ulaştığı ve böylece Mayıs’ın 42,5 milyon zincir üstü işlem rekorunu aştığı görüldü. İlginç bir şekilde, gelişme, Cardano’nun zincir içi işlemlerinin yılın başından bu yana istikrarlı bir şekilde büyüdüğünü gösteriyor ve bu da kripto para birimine olan ilginin arttığını gösteriyor. Geçen ay Cardano, zincir içi işlem hacmi açısından ilk 10 kripto para projesi arasında ilk sırada yer aldı. Cardano’nun işlem hacmi, diğerlerinin yanı sıra Bitcoin, Ethereum, Solana ve Ripple gibi en iyi kripto para projelerini geçerek, o sırada yüzde 369 oranında fırladı.

ADA tutan kripto para cüzdanlarının sayısı Mayıs ayının rekorundan yüzde 1,81 arttı

İşlem hacminin diğerlerinin yanı sıra ADA alımları, satışları ve staking’i içermesi dikkat çekicidir. Bu arada, 2022 Haziran ayı boyunca ADA tutan kripto para cüzdanlarının sayısı Mayıs ayının rekorundan yüzde 1,81 artışla 3,42 milyona yükseldi. Benzer şekilde, Cardano’nun yerel varlıkları Haziran ayında yüzde 6,46 artarak 5,4 milyona ulaştı. Geçen ay kaydedilen bir diğer önemli başarı, tüm Cardano GitHub depolarında toplam 13,303 yorum gören geliştiricilerin etkinliğinin büyümesidir. Cardano GitHub yorumlarındaki artış, Cardano geliştiricilerinin her zaman ağın performansını artırmanın yollarını aradıklarını göz önünde bulundurarak pek çok kişi için şok edici olmayabilir.

cardano

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, ADA geliştiricileri, 2022’nin başından bu yana, geçen ay yayınlanması planlanan Vasil Hard Fork’un lansmanı için durmaksızın çalışıyorlar. Ancak Vasil’in kullanıma sunulması, ekibin güncellemeyle ilgili kusurları en sonunda yayınlanmadan önce belirleme çabalarını başlatması nedeniyle bu aya ertelendi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku