Bu Algoritma Cardano Fiyatının Hangi Seviyeye Çıkacağını Söylüyor!

146

Uzun bir düşüş döneminden sonra, kripto para birimi endüstrisi nihayet durulmaya başladı gibi görünüyor. Bununla birlikte, önceki 24 saat içinde hafif bir yükselişe tanık olan Cardano (ADA) da dahil olmak üzere başlıca varlıkları Vasil hardfork’un önünde yenilenmiş bir güven gösteriyor.

İşte ADA fiyat tahminleri

Yükseliş hissine paralel olarak, NeuralProphet’in açık kaynaklı bir makine öğrenimi çerçevesi kullanan PyTorch tabanlı fiyat tahmin algoritması, ADA’nın 1 Eylül 2022’ye kadar 2,90 dolarlık fiyata ulaşacağını öngördü. Tahmin modeli, 31 Temmuz – 31 Aralık 2022 arasındaki dönemi kapsamaktadır ve gelecekteki fiyatların doğru bir göstergesi olmamasına rağmen, algoritma tabanlı stablecoin projesi TerraUSD’nin (UST) ani piyasa çöküşüne kadar olan tahminlerinin tarihsel olarak nispeten doğru olduğu kanıtlanmıştır.

cardano
Ayrıca, CoinMarketCap’teki kripto topluluğunun da Cardano token’inde yükselişte olduğunu belirtmekte fayda var, ancak aynı dönem için tahminleri biraz daha düşük. Aslında, topluluk oyları 31 Ağustos’ta ADA’nın 0,79 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor. Daha yakın gelecekteki tahminler söz konusu olduğunda – 31 Temmuz için topluluk, ADA’nın 0,88 dolardan işlem görebileceğini tahmin ediyor. Öte yandan, aynı döneme ait tahmininde algoritma, fiyatın 1,63 dolara ulaşacağını öngörüyor. Durum böyle olunca, Cardano önceki 24 saat içinde yüzde 0.65 artışla 0.4593 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, fiyatı hala yedi gün öncesine göre yaklaşık yüzde 2.66 daha düşük ve CoinMarketCap verilerine göre toplam piyasa değeri 15.59 milyar dolar.

Cardano Vasil yükseltmesi testnet’te başarıyla başlatıldı

Bu arada Cardano, daha düşük maliyetler, daha yüksek verim, gelişmiş performans ve daha iyi geliştirici deneyimini garanti eden Vasil hardfork’u için ana net geri sayımına başladı. Blockchain’in geliştiricisi Input Output (IOHK), Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, yakın zamanda test ağında hardfork’u başarıyla başlattı. Merakla beklenen Vasil hard fork, Cardano test ağında tamamlandı ve ana ağda gerçeğe dönüşmeye ve geniş performans yükseltmeleri vaat etmeye büyük bir adım daha yaklaştı. Proje geliştiricileri, hisse havuzu operatörleri (SPO) ve borsalar, ana ağ Vasil tedavisini yaklaşık dört hafta içinde aldığında entegrasyonların sorunsuz çalışmasını sağlamak için artık çalışmalarını test ağında dağıtmaya teşvik ediliyor.

Ana ağda tamamlandığında, Vasil Hard Fork , Cardano üzerinde çalışan merkeziyetsiz uygulamalar (DApp’ler) için daha hızlı blok oluşturma ve daha fazla ölçeklenebilirlik sağlayacaktır. Cardano’yu üreten kuruluş olan Input Output HK (IOHK), bir tweetinde, performans yükseltmelerine ek olarak geliştiricilerin “çok gelişmiş komut dosyası performansı ve verimliliğinden” ve daha düşük maliyetlerden yararlanacağını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak finbold
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku