Balina Konuştu: Cardano Almak İçin Doğru Zaman mı?

94

Son günlerde kripto para piyasasından gelen haberler birçok yatırımcının yüzünü güldürüyor. Haziran ayının gelmesiyle beraber büyük projelerden gelen haberler de yatırımcıları heyecanlandırıyor. Bu haberlerden biri lider altcoin Ethereum (ETH)’a ait, bir diğer ise “Ethereum killer” olarak bilinen popüler altcoin Cardano (ADA)’ya ait. Cardano (ADA), 2 Haziran tarihinde Vasil güncellemesinin test ağında gerçekleşeceğini bildiriyor. Bir diğer yandan “Cardano Whale” kullanıcı adlı bir Twitter profili ve aynı zamanda ADA balinası, ADA hakkında yatırımcıların yüzünü güldürecek gelişmeleri bildirdi. İşte detaylar…

Cardano için gelecek güncelleme yatırımcıların yüzünü güldürdü

Son günlerde Vasil güncellemesini duyurmasıyla beraber hızlı bir yükseliş yaşayan Cardano (ADA), geçtiğimiz 7 gün içerisinde yaklaşık yüzde 9’luk bir artış yaşadı. Konu ile yakından ilgilenen “Cardano Whale” isimli bir balina, ADA ile ilgili açıklamalarda bulunarak, ADA’ya yatırım yapmak için neden harika bir zamanlama olacağı konusunda yorumlarda bulundu. Ünlü Cardano destekçisi, Haziran ayında gelecek “Vasil” güncellemesinin kullanıcılara ne gibi yenilikler sunabileceğini açıklayarak konuşmasına başlayarak “sürekli olarak yeniden yüklemek yerine zincir üzerinde komut dosyası oluşturmaya işaret eden referans komut dosyaları getireceğini” belirtiyor.

Ethereum Balinaları Bu Altcoin’den Biriktiriyor!

HardFork ayrıca, referans girdileri, veriler, çekirdek yorumlayıcı, teminat, çekirdek yorumlayıcının hız artışı ve yayılma-boru hattına da eşlik ediyor. Bir diğer yandan partizan, P2P gibi diğer özelliklere ışık tutuyor. Bu, SPO’lar, son kullanıcılar ve yeni düğümler arasında yönlendirmeyi kolaylaştırabilir.

Yeni gelişmelerle yatırımcıların dikkatini çekiyor

Öte yandan güncelleme ile birlikte stabilcoin DJED’in piyasaya sürülmesi, gerekli ivmeyi sağlayacaktır. Girdi onaylayıcıları, işlemlerin önceden oluşturulmuş bloklara ayrılmasını sağlayarak verimi katlanarak artıracağı muhtemel. Bir diğer yandan Ardana, Maladex, Genius Yield, Liqwid laboratuvarları gibi artan sayıdaki birçok dApps’de güçlü yönlerin tamamlayıcısı olarak da karşımıza çıkıyor.

Cardano (ADA)’dan Büyük Başarı: Etherum’u Geride Bıraktı!

Diğer olası katalizörler arasında Hydra, Orbis ve Ouroboros Genesis bulunuyor. Bu ise yeni kullanıcıların bir kontrol noktasına ihtiyaç duymadan Genesis bloğundan önyükleme yapmalarını sağlıyor. Aksi halde PoS’ta bu durum imkansız olurdu. Ayrıca Voltaire, Babel ücretleri ve Marlowe gibi girişimler, Cardano ve yerel token’ı ADA’ya yardımcı olabilir. Genel olarak bakıldığında ise Cardano her zaman gelişmeleriyle öne çıkan bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce kriptoarena.com olarak fiyatını bildirdiğimiz popüler altcoin Cardano (ADA) geçtiğimiz 30 günlük süreçte yüzde 29 değer kaybı yaşadı. Anlık olarak ise popüler altcoin ADA, 0,560911 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku