Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Gelecek Hafta Bu Seviyeler Geliyor!

0 212

Geçen hafta Cardano (ADA) için iyi geçmedi. Altcoin, Pazar günü hafif bir toparlanma kaydediyor gibi görünse de, yüzde 35’in üzerinde bir değer kaybına uğradı. An itibariyle, ADA / USD yaklaşık 1.43 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Cardano CEO’su: volatilite normal bir gelişme!

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in değerinde keskin bir düşüş yaşamasına neden olan kripto pazarındaki son çöküş, Cardano (ADA)’da da ciddi bir düşüşe neden oldu. Her ne kadar piyasa toparlanmaya çalışırken ve yatırımcılar yaşanan geri çekilmeden sonra iyimser hissederken, Ethereum katili Cardano da hızlı bir ivme kazanarak, yeni ATH’lere ulaşabilir mi?

Haftalık kaybına rağmen, Cardano geçtiğimiz ay boyunca kazançlar elde etti ve şirketin kurucusu ve CEO’su Charles Hoskinson, Blockchain ağı ve kripto para birimi konusunda da iyimser olmaya devam ediyor. Yakın tarihli bir röportajda, son çöküşün bir şekilde sağlıklı bir düzeltme olarak görülmesi gerektiğini ve kripto para birimlerinin oynak ve dalgalı dünyasında beklenebilir bir gelişme olduğunu söyledi.

Cardano yatırımcılarının, özellikle akıllı sözleşme yeteneklerini güçlendirebilecek yaklaşan yükseltmeyi dört gözle bekliyorlar. Önceki hard fork’lar “Mary” ve “Allegra” nın başarısını takiben, yaklaşan etkinlik Plutus, devam eden DeFi patlamasının ortasında muhtemelen yeterli ivmeyi kazandıracaktır.

İzlenecek temel seviyeler

Şimdilik, ADA / USD, MACD göstergesi ve hareketli ortalamaların gösterdiği gibi düşüş eğilimi ile işlem görüyor. Fiyat 1,12 dolar seviyesinde destek buluyor ve bir sonraki anlık odak seviyesi şu anki fiyatın hemen üzerinde 1,49 dolarda bulunuyor.

Alıcılar, bu seviyeyi geçebilirse, Cardano (ADA) yükseliş rotasına geri dönecek ve 1,72 dolarlık seviyeye ulaşabilir. Genel kripto para piyasasının hissiyatının daha iyimser hale gelmesi durumunda, Cardano 2 dolar seviyesini kısa vadede de geri alabilir.

Kaynak Fxleaders.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku