Bu seviye geçilirse Bitcon yeni bir rekor kırabilir?

0 1

Bitcoin şu anda son birkaç hafta boyunca fiyatının ciddi bir ivme kazanmasına izin veren ciddi bir yükseliş yakalamış durumda.

Devam eden bu ralli ilk olarak Squarein bilançolarında yedek varlık olarak tutmak için 50 milyon dolar değerinde Bitcoin satın almasıyla ilgili haberler çıkınca başladı.

Kısa bir süre sonra PayPal kullanıcıların Bitcoin Ethereum ve diğer birkaç dijital varlığı kullanarak öğeleri satın almasına satmasına ve ödemesine olanak tanıyan yeni bir hizmet sunarak kripto pazarına girdiğini duyurdu.

Onun kurumsal olarak benimsenmesi yatırımcı hissini değiştirdi ve yakın zamanda herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermeyen ciddi bir ivmenin katalize edilmesine yardımcı oldu.

Bitcoinin fiyatı bugün erken saatlerde 2020nin en yüksek seviyesi olan 13 bin 800 dolara fırladı ve bu noktada yükselişini yavaşlatan ve hafif bir geri çekilme görmesine neden olan yoğun bir satış baskısı buldu.

Şimdi boğalar 14 bin dolara yükselme hareketini güç vermek için yeterli desteği toplamaya çalışırken konsolide oluyor. Bu seviyedeki direnç oldukça yoğun.

Kripto odaklı bir ekonomist BTCnin bu ivmeyi bu seviyenin ötesine uzatabileceğine ve güçlü bir satış görmeden önce 15 bin dolarlık bölgeye ulaşabileceğine inanıyor. Bu potansiyel hareketin yaklaşan başkanlık seçimleriyle yakından örtüşebileceğini belirtiyor.

Boğalar 14 bin Dolara Hedef Aldıkça Bitcoin Yeni Zirvelere Yükseldi

Bitcoin şu anki 13 bin 600 dolarlık fiyatıyla yüzde 4ün üzerinde işlem görüyor. Bu kripto para birimi için yeni bir yıllık yüksek ve bu hareketin zirvesinde belirlenen yaklaşık 13 bin 700 dlarlık ralli yükseklerinden sadece hafif bir düşüşe işaret ediyor.

Bir sonraki kripto trendinin nerede olacağı büyük ölçüde 14 bin dolara olan tepkisine bağlı olacak çünkü bu uzun zamandır büyümesini yavaşlatmaya devam edebilecek ağır bir direnç seviyesi oldu.

Kripto bu seviyeyi kırarsa ve yükselebilirse masanın üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine bir hareket olabilir.

Ekonomist: BTC Seçim Kaynaklı Bir Selloff Görmeden Önce 15 Bin Doları Geçebilir

Kripto odaklı bir ekonomistin düşündüğü bir olasılık Bitcoinin yaklaşan seçimlerle çakışan keskin bir satış görmeden önce 15 bin doların ortalarına kadar yükseleceği.

Ancak aynı ekonomist 12 bin dolarlık bölgede potansiyel bir olumsuz hedef gösteren bir grafik de ortaya koydu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku