Açıklandı: Bu P2E Oyun Coinleri Yatırımcıların Radarında!
Açıklandı: Bu P2E Oyun Coinleri Yatırımcıların Radarında!

Açıklandı: Bu P2E Oyun Coinleri Yatırımcıların Radarında!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çevrimiçi blockchain oyunları büyümeye devam ederken P2E oyun coinleri yatırımcıların dikkatini çekmeye başladı. İşte bu coinler çok konuşuldu!

Çok konuşulan P2E oyun coinleri

Son günlerde çevrimiçi blockchain oyunlarına karşı olan ilgi gittikçe büyüyor. Bu sebeple P2E oyun coinleri de yatırımcıların radarına girmeye başladı. Kaçırılmaması gereken en iyi 5 P2R oyun projesi gündeme bomba gibi düştü. Bunların başında ise Afyn geliyor. Afyn, oyna ve kazan sistemi ile işleyen bir oyun ve NEXUS World metaverse’sindeki arazi satışlarıyla daha da güçleniyor. NEXUS World meta veri deposunda arazi satın almak için ise öncelikle bayrak satın almanız gerekiyor. NFT’ler şeklinde gelen ve takas edilebilen bu araziler, bazı kullanıcılar için müthiş bir yatırım kaynağı.

Çok konuşulan bir diğer P2E projesi ise Apeiron. Oyunseverlerin büyük bir ilgi gösterdiği bu proje, gezegenin kontrolünde olan tanrılar ile ilgili. Benzersiz NFT’lere sahip olan bu gezegenler, keyifli bir oyun deneyimi sunarken kullanıcılara yatırım seçeneği de sunuyor. Altı yıldır geliştirilmekte olan bu oyun, aynı zamanda Web3 ve Metaverse kullanımı için de hazır.

Bu coinler uçuşa geçebilir!

Yatırımcıların radarına giren bir diğer P2E oyun projesi ise; Zone. Adından çok söz ettiren Zone, belirli bir oyundan ziyade bir oyun platformu gibidir ve Algorand üzerine inşa edilmiş bir GameFi ekosistemidir. Bunun yanı sıra, şu anda, 150.000 dolar ödüllü büyük bir GameFi turnuvası var. Bu nedenle Game Pass satın alarak PlayFi League’e katılabilirsiniz. Turnuvalara katılabilmek için ZONE token almanız gerekmektedir.

Son günlerde adından söz ettirmeyi başaran bir diğer oyun ise Zooracers. 3D savaş arenası tarzında bir oyun olan Zooracers, yatırımcılardan tam puan alan P2E projeleri arasında. Oyunun içerisinde kullanılan ZOONFT ise şimdiden oldukça popüler hale geldi. Kaçırılmaması gereken son P2E projesi ise Spark Era. Çok oyunculu ve çevrimiçi bir oyun olan Spark Era, Firework Games ekosisteminin bir parçası. Oyunda madencilik ve ticaret yapabildiğiniz gibi cüzdanınızı bağlayarak çeşitli harcamalar da yapabilirsiniz. Kriptoarena.com olarak da belirttiğimiz üzere son günlerde Web3, Metaverse ve P2E gibi projeler çok konuşulurken, bu 5 coin yatırımcıların gündemine oturmuş durumda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Açıklandı: Bu P2E Oyun Coinleri Yatırımcıların Radarında!