Bu Hafta İzlenecek NFT Coinleri: İşte Detaylar!

Bu Hafta İzlenecek NFT Coinleri: İşte Detaylar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasalarının önde gelen kripto para uzmanları, bu hafta yakından takip edilmesi gereken NFT coinleri açıkladı! NFT ekosistemindeki en iyi token’lardan olan Apecoin, Chiliz ve Flow bu listede ilk 3’te bulunuyor. İşte detaylar…

İşte bu hafta takip edilmesi gereken NFT Coinleri!

Kripto para piyasaları yükselişe geçerken, birçok yatırımcının yakından takip ettiği NFT ekosisteminde yaşanan artış da gözlere çarptı. Son 24 saat içerisinde yaşadığı artış ile beraber yatırımcıların dikkatini çeken NFT Coinleri arasında Apecoin, yüzde 4,77’lik bir artışla karşımıza çıkıyor. Anlık olarak popüler proje 4,11 dolardan işlem görürken, son 7 günlük süreçte yüzde 8 seviyelerinde artış yaşadı. Yazım tarihi itibariyle piyasa değeri ise 1.484.245.167 dolar seviyesinde bulunuyor. Son 24 saatlik işlem hacmi ise yüzde 68’lik bir artış yaşadı.

Bir diğer yandan yatırımcıların yakından takip ettiği proje Flow Token karşımıza çıkıyor. Popüler NFT Coinleri arasında yer alan proje, son 24 saat içerisinde yüzde 5,51 artış yaşadı ve anlık olarak 1,14 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Son 7 günlük performansı ise birçok yatırımcıyı kendine çekerken, yüzde 3,83’lük bir artış olarak karşımıza çıkıyor. Piyasa değerine bakıldığında ise Flow token, son 24 saat içerisinde piyasa değerinde yüzde 5 artış gördü. Alım satım hacmi yüzde 238 artış yaşarken birçok yatırımcı projeyi yakından takibe aldı.

Chiliz (CHZ) de listede bulunuyor!

Spor token’ı Chiliz (CHZ), son 24 saatlik süreçte yüzde 1,46 artarken, geçtiğimiz haftadan bu yana yüzde 4,96 yükseliş yaşadı. Uzmanlar bunun nedenini ise Katar’da gerçekleştirilen FIFA Dünya Kupası’na bağlıyor. Başta Arjantin, İspanya ve Portekiz gibi birçok milli takımın spor token’larına sahip olan Chiliz yatırımcıların dikkatini çektiği gibi fiyatında da artış gördü ve anlık olarak 0,167065 dolardan işlem görüyor.

Öte yandan daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere takip edilen NFT coinleri sadece bu projeler değil. Son 24 saat içerisinde yaşadığı yükselişle dikkatleri üstüne çeken Axie Infinity, yatırımcıların takibe aldığı bir başka proje olarak karşımıza çıkıyor. Son 24 saatin en büyük kazancı yüzde 22,83’lük çift haneli artışla Axie Infinity oldu. Listenin ikinci sırasında ise yüzde 19,65 artışla GET Protokolü yer alıyor. En büyük kaybeden yüzde 10,83’lük düşüşle Battle World oldu. NFT’nin piyasa değeri, son güne göre yüzde 4 artışla şu anda 145,93 milyar USD seviyesinde bulunuyor. İşlem hacmi ise yüzde 23 seviyelerinde artış gördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Hafta İzlenecek NFT Coinleri: İşte Detaylar!