Duyuruldu: Bu Web3 Coin, Ciddi Fon Topladı!

Duyuruldu: Bu Web3 Coin, Ciddi Fon Topladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yatırımcıların yakından takip ettiği Web3 Coin projesi Oasys, Galaxy Interactive ve Nexon’un katılımıyla stratejik finansman turunu tamamladığını duyurdu. Hedefine 12 saatlik kısa bir süre içerisinde ulaşan proje, birçok yatırımcının dikkatini çekti! İşte detaylar…

Web3 Coin projesi Oasys, finansman turunu tamamladı!

Japonya merkezli, oyun odaklı bir Web3 Coin projesi olan Oasys, eğlence odaklı risk sermayesi şirketi Galaxy Interactive ve Güney Koreli oyun şirketi Nexon’un katılımıyla 6 Aralık’ta stratejik bir finansman turunun tamamlandığını duyurdu. Tura Presto Labs, MZ Web3 Fund, Hyperithm, Jets Capital, Jsquare, AAG, YJM Games ve Chainguardians gibi diğer şirketler de katıldı.

Dünyaca Ünlü Şirket: Bu Altcoin Web3'ün Kralı!

Şirket, bu turda toplanan fonların miktarını paylaşmazken, bunların ekosistemini geliştirmek, doğrulayıcı ağını güçlendirmek ve ayrıca ortak ağını genişletmek için kullanılacağını bildirdi. Oasys, bu yeni finansman turunun sektörde yeni iş fırsatları da yaratabileceğine inanıyor.

Kripto ve blockchain sektörü, kripto para borsası FTX’in çöküşünden etkilenirken, Web3 Coin projesi Oasys’in direktörü Daiki Moriyama bunun gerçek merkezi olmayan yapılar inşa etmek için bir fırsat oluşturduğuna inanıyor. Moriyama’nın sözleri ise şu şekilde:

Web3 sektöründeki son olayların ardından, yüksek kaliteli oyunlar ve oyun içeriği üretmeye dayalı, merkezi olmayan ve güçlü bir şirket oluşturmak çok önemli.

Ayrıca Moriyama, şirketin bu unsura, ademi merkeziyetçiliğe ve ekosistemindeki tüm ortakların desteğine dayanarak “topluluğun arzuladığı oynanışa ve benzersiz deneyime sahip yeni bir blockchain oyunları türü” üretmeyi hedeflediğini açıkladı. Projenin takipçileri ise son gelişmeler karşısında son derece heyecanlı.

Token satışı son derece başarılı!

Raporlara göre, Oasys’in 4 Aralık’a kadar açık olan token satışı, fonlama hedefine 12 saatten kısa sürede ulaştı. Oasys henüz ana ağının lansman aşamasında olmasına rağmen 60 ülkedeki yatırımcılardan katılım aldı.

Daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere şirket, Sega, Square Enix ve Bandai Namco gibi diğer Japon oyun güç merkezlerinin ve Oasys blok zinciri için doğrulayıcı olarak hizmet veren Ubisoft gibi uluslararası oyun şirketlerinin desteğini aldı. Square Enix ayrıca Eylül ayında Oasys ile kurulan ortaklığın bir parçası olarak blockchain tabanlı oyunların gelişimini incelediğini bildirdi. Sega, hizmet yapısının bir parçası olarak Oasys’i kullanacak olan ilk lisanslı blockchain oyununu şimdiden üretiyor. Birçok kullanıcı ise bu gelişmeleri yakından takip ederken, yeni projelerin gelmesini sabırsızlıkla bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Duyuruldu: Bu Web3 Coin, Ciddi Fon Topladı!