Bu Metaverse Coin Düşüş Sinyalleri Veriyor! İşte Kritik Seviyeler

50

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, metaverse coin The Sandbox (SAND)‘ın performansını yakından izliyorsanız, mevcut aralığında konsolide olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. 2.8 dolarlık fiyat seviyesi sağlıklı bir fiyat tabanı olarak hareket ediyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, bu yakında sorgulanabilir, çünkü yanal fiyat hareketi azalan direncine yaklaşıyor. İşte ayrıntılar…

Metaverse coin projesine olan balina ilgisi gün geçtikçe azalıyor

The Sandbox (SAND)’ın uzun vadeli fiyat hareketi, destek ve dirençle vurgulanan azalan bir fiyat kanalı içinde sınırlandırıldı. Bu nedenle, direnç çizgisi ile bir etkileşimin, bir kopuş olmadığı sürece bazı dezavantajlar yaratması beklenir. SAND’ın durumunda, fiyat önümüzdeki birkaç gün içinde mevcut zeminini daha fazla olumsuzluk lehine düşürmek zorunda kalabilir.

Bu Metaverse Coin Düşüş Sinyalleri Veriyor! İşte Kritik Seviyeler

SAND’ın fiyat hareketinin sonucu, nihayetinde mevcut fiyat tabanının güçlü bir temel üzerine inşa edilip edilmediğine bağlı olacaktır. Fiyat, temel metriklerdeki değişikliklerin ortasında çok fazla aşağı veya yukarı yönlü bir performans göstermedi. Örneğin, piyasa değeri, hacim artışıyla birlikte kayda değer bir artış kaydetti. Bununla birlikte, balinalar tarafından tutulan arz, son iki günde çıkışlar kaydetti.

Taban fiyat güçlü kalmaya devam ederse direnç çizgisi kırılabilir

SAND’ın fiyat hareketi, balina adreslerinden gelen çıkışları yansıtmak için neredeyse hiç önemli bir dezavantaj kaydetmedi. SAND’ın tedarik dinamikleri de benzer bir gözlemi ortaya koyuyor. Örneğin, bir milyon ile 10 milyon arasında tutulan adreslerdeki bakiye, 8 Haziran’ın son 24 saatinde biraz düşmüş olsa da, 1 Haziran’dan 7 Haziran’a kadar yüzde 4,42’den yüzde 4,4’e yükseldi. 10 milyondan fazla adrese ilişkin bakiye aynı dönemde yüzde 90,64’ten yüzde 90,27’ye geriledi. Ancak, 8 Haziran’ın son 24 saatinde yüzde 90,55’e sıçradı. Bu değişikliklerin hiçbiri önemli fiyat değişikliklerini tetiklemedi. SAND’ın tedarik dağılımındaki değişikliklere rağmen önemli bir fiyat değişikliğinin olmaması, güçlü bir zeminin işareti olarak kabul edilebilir.

Bu Metaverse Coin Düşüş Sinyalleri Veriyor! İşte Kritik Seviyeler

Taban fiyat güçlü kalmaya devam ederse, SAND’ın yanal fiyat hareketi direnç çizgisini kırabilir ve yana doğru hareketine devam edebilir. Bu, piyasanın potansiyel katalizörlerden veya siyah kuğulardan herhangi bir müdahale olmadan mevcut aralığını koruyacağını varsaymaktadır. Yanal bir kırılma mümkün olsa da, diğer olasılıklara da dikkat etmek önemlidir. SAND, piyasalar aldatılırsa mevcut taban fiyatını kırabilir. Diğer olasılık, sağlıklı bir volatilitenin geri dönüşüdür ve bu da bir menzil kırılması ile sonuçlanır. SAND sonunda bu olasılıklardan biriyle yüzleşmek zorunda kalacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak ambcrypto
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku