Binance Yeni Kullanıcılara 45 Bin SHIB Dağıtacak! İşte Ayrıntılar

37

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, yeni kullanıcılar için ücretsiz Shiba Inu (SHIB) token’ları kazanmalarını sağlayacak “Binance learn and stake” kazanım teklifi duyurusunda bulundu.

Shiba Inu(SHIB)’yu benimseyen ilk borsa

Shiba Inu (SHIB) kazanımları için, kullanıcıların yüzde 100 Yıllık Getiri Yüzdesi (APY) ile kazanımlarını artırabilecekleri ve 150 gün boyunca otomatik olarak stake edileceği belirtiliyor. Resmi bir blog paylaşımında belirtilenlere göre, 9 Haziran tarihi saat 07:00’ye (UTC) (Türkiye saati ile 10:00) kadar bir Binance hesabına kaydolan ve KYC’yi tamamlayan tüm yeni kullanıcıların, meme coin projesi Shiba Inu (SHIB) dağıtımından yararlanabilecekleri belirtiliyor.

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Mart ayında kripto para borsası Binance, Shiba Inu’nun yeni kullanıcıları adına 100 bin dolarlık bir hediye vereceği duyurusunda bulundu. Binance ilk olarak Mayıs 2021 tarihinde Shiba Inu’yu listesine eklemiş ve meme kripto para birimini benimseyen ilk büyük ticaret platformlarından biri olmuştu. Shiba Inu daha sonra 2021 yılının Eylül ayında şirketin ABD merkezli yan kuruluşu Binance.US tarafından da listelemeye girdi.

ETH balinaları meme coin’i cüzdanlarına eklemeye devam ediyor

En büyük kripto para borsası Binance, kripto borsasının gözetim kanalı olarak görev yapan ve Shiba Inu’yu listeleyen Binance Custody ile meme kripto para birimine olan desteği genişletmeye devam ediyor. Ayrıca Binance, Mayıs ayının başlarında yeni bir Shiba Inu ticaret çifti olan SHIB/GBP’yi de eklediğini duyurdu. Ayrıca Shiba Inu, balinaların en çok tercih ettikleri token’lardan biri olmaya devam ederken, 187 milyar SHIB’ın balinalar tarafından cüzdanlarına eklendiği belirtiliyor.

WhaleStats tarafından yayınlanan verilere göre SHIB, son 24 saatte ilk 5 bin Ethereum balinası arasında en çok eklenen kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor. En iyi 2 bin ETH balinasının da 627.160.917 dolar SHIB tuttuğu bildiriliyor. Son zamanlarda, devasa Ethereum (ETH) balinası “BlueWhale0159″’ın, 1,985,940 dolar değerinde 187,000,000,000 Shiba Inu token alarak cüzdanına eklediği belirtilenler arasında. SHIB uzun süredir Ethereum(ETH) balinaları tarafından tercih edilen önde gelen kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor. Ayrıca, Shiba Inu temalı burger lokantası Welly, New York’ta yaşayan dünyaca ünlü Amerikalı şef Flynn McGarry ile anlaştıklarını ve çalışmalara başladıkları duyurusunda bulundu. Shiba Inu (SHIB) son 24 saatte yaklaşık yüzde 1’lik bir düşüş yaşadı. SHIB fiyatı şuan 0.00001062 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak u.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku