Balinalar Topluyor, SHIB Yakımlar Devam Ediyor! İşte Önemli Gelişmeler

52

En iyi Ethereum (ETH) balinası 187 Milyar Shiba Inu (SHIB) biriktirirken, Shiba Inu topluluğu SHIB Burn Portalı yardımıyla kullanılamayan cüzdanlara 134.82 milyon SHIB gönderdi. İşte detaylar…

Ethereum balinaları SHIB topluyor

En büyük Ethereum balinalarının faaliyetlerini izleyen bir kripto para takip platformu olan WhaleStats’tan alınan verilere göre, “BlueWhale0159” adlı kripto para balinası portföyüne etkileyici miktarda Shiba Inu ekledi. WhaleStats’ın bildirdiğine göre, dip fiyatlardan yararlanarak, “BlueWhale0159” olarak tanımlanan Ethereum balinası, önemli bir işlemde 1.985.940 dolar (1.98 milyon dolar) değerinde toplam 187 milyar SHIB token topladı. Bu devasa birikim, Shiba Inu’yu dolar değerine göre üçüncü en büyük token pozisyonu haline getiriyor, ardından iki stablecoin USD Coin (USDC) ve Tether (USDT) geliyor.

Öte yandan Shibburn.com, topluluğun toplam 134.826,175 (134.82 milyon) Shiba Inu tokenini 14 ayrı işlemle dolaşımdan kalıcı olarak çıkardığını bildirdi. ETH SHIBA token’i, son 24 saat içinde şaşırtıcı miktarda köpek temalı kripto para birimi yakıyor. SHIB yakımları için tasarlanmış bir token olan ETH SHIBA, SHIB Burn Portal’ı kullanarak önemli bir işlem aracılığıyla “inferno” cüzdanına 90 milyon Shiba Inu token gönderdiği için “günün en İyi SHIB yakıcısı” oldu. SHIB Burn projesi, tweet aracılığıyla Shiba Inu Topluluğu ile “yakma kanıtı” olarak bir işlem bağlantısı paylaştı.

Shiba Inu yakımları fiyat hareketini etkileyecek mi?

Bu, son 7 gün içinde projenin ikinci büyük SHIB Burn işlemi olarak kabul ediliyor. Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, daha önce 5 Haziran’da ETH SHIBA, tek bir işlemle 1,632 dolar değerinde 150 milyon Shiba Inu’yu yok etti. Bu şekilde ETH SHIBA, son 7 gün içinde iki ayrı işlemle toplam 240 milyon Shiba Inu tokenini başarıyla taşıdı. ETH SHIBA soken, Shiba Inu Ekosisteminin resmi bir token projesi değildir. Mart 2022’nin sonunda ortaya çıktı. Üç aylık dönemde, token 2,44 milyardan fazla Shiba Inu token’ini yaktığını iddia etti.

Son zamanlardaki devasa ETH Balina birikimi ve şaşırtıcı bir topluluk yakım etkinliği, köpek temalı kripto para biriminin fiyatı üzerinde önemli bir etki yaratmadı. Şuan, Shiba Inu’nun fiyatı 0.00001069 dolar seviyelerinden işlem görüyor ve son gün içinde neredeyse hiç değişiklik göstermedi ve 24 saatlik işlem hacmi 388.085.029 dolar (388.08 milyon dolar) oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku