Az Bilinen Bu Altcoin Yüzde 1200 Artış Kaydetti: Ralli Devam Edebilir!

94

Kripto para piyasasındaki trader’ların hayali yüzde 1000 ve daha fazla oranda artacak altcoin’leri keşfetmetir. Bunun bir örneği daha yaşandı. Coin98 (C98), Binance Smart Chain tabanlı merkeziyetsiz finans (DeFi) borsalarında listelendiği ilk gününde 0,075 dolardan 0,928 dolara yükseldi. Altcoin, yüzde 1,200 artış kaydederek bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Coin 98 ne için kullanılır?

Coin98, Binance Launchpad’den çıkan 20’inci proje ve kendisini “geleneksel finans kullanıcılarının birden fazla Blockchain’deki herhangi bir DeFi hizmetine erişmesi için bir DeFi ağ geçidi” olarak tanımlanıyor. Binance‘de listelenmenin yanı sıra altcoin, Gate.io ve MEXC Global’de işlem yapmak için de mevcut ve token sahipleri ayrıca PancakeSwap’ta (CAKE) stake ve likidite havuzu seçenekleriyle getiri elde edebilirler.

Bitcoin (BTC)’in 33 bin dolar’a yükselmesi, birkaç altcoin için uzun süreli bir artışa yol açtı ve Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den alınan veriler, Ampleforth (AMPL), Amp (AMP) ve Axie Infinity’nin (AXS) son 24 saat içinde en çok volatilite yaşayan kripto paralat olduğunu gösteriyor. AXS’nin bir ay süren rallisi, fiyatın düşük destek seviyelerine dokunmasından sonra ve 14 dolar’a geri dönmesinin ardından yeniden hız kazandı ve AMPL’deki ralli, protokoller arası entegrasyonların faydasını gösterdi.

Altcoin sezonunu için Bitcoin bu seviyeye gelmeli!

Ampleforth’un Twitter’ına göre, AMPL’ye olan yeni ilgi, AAVE DeFi ekosistemine eklenen tokenin bir  sonucu olarak değerlendirilebilir. Cointelegraph Markets Pro’dan alınan VORTECS™ verileri, son fiyat artışından önce 19 Temmuz’da altcoin için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı. Cointelegraph’a özel VORTECS™ Score, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının birleşiminden elde edilen geçmiş ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır. Aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi, AMPL için VORTECS™ Skoru ilk olarak 17 Temmuz’da yeşile döndü ve sonraki üç gün içinde fiyatın yüzde 57 artmasından yaklaşık 15 saat önce, 19 Temmuz’da 75’e yükseldi.

Popüler kripto stratejisti ve yatırımcısı Michael van de Poppe, Bitcoin (BTC)’in toparlanması devam ederse Ethereum ve diğer altcoinlerin patlayacağını düşünüyor. Van de Poppe, altcoin fiyatlarının fırlayabilmesi için BTC fiyatının 40 bin doları geçmesi gerektiğini savunuyor. Birçok analiz 40 bin dolar seviyesini psikolojik bir engel olarak görürken, BTC yatay yönde hareket etmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın

Kaynak Cointelegraph.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku