İşte Geçtiğimiz Haftanın En Çok Kaybettiren Kripto Para Birimleri!

19

Bu yazımızda, 16 Temmuz’dan 23 Temmuz’a kadar son yedi gün içinde en çok değer kaybeden sekiz kripto para birimlerini inceliyoruz. Bu altcoinler:

Mdex (MDX): -%25,46

THORChain (RUNE): -%14,76

KuCoin Token (KCS): -10.60%

XinFin Ağı (XDC): -%10,28

Sentez (SNX): %-9,90

Grafik (GRT): -%7,82

Uyum (TEK) : -7.52%

Kusama (KSM): -6.64%

MDX

MDX, tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 2,78 dolara ulaştığı 1 Haziran’dan bu yana aşağı doğru hareket ediyor. Kripto para fiyatında aşağı yönlü hareket 22 Haziran’da 1,41 dolara ulaşıldığında geçici olarak durdu. MDX, sonunda bozulmadan önce 27 gün boyunca bu seviyenin üzerinde konsolide oldu. 21 Temmuz’da tüm zamanların en düşük fiyatı olan 1,05 dolara ulaştı. MDX hafifçe sıçramış olsa da herhangi bir net yükseliş işareti göstermiyor. Ana direnç alanı 1,45 dolar.

RUNE

RUNE, 7 dolar direnç alanı tarafından reddedildiği 7 Temmuz’dan beri düşmeye devam ediyor. Şimdiye kadar, 20 Temmuz’da 3,01 dolara düştü. Ancak, hemen sıçradı ve şu anda 3,80 dolar yatay destek alanı içinde işlem görüyor. Sıçramaya rağmen, kripto para RUNE hala azalan bir direnç çizgisini takip ediyor. Trend, bu çizginin üzerinde bir kırılma gerçekleşene kadar yükseliş olarak kabul edilemez.

KCS

KCS, 14,84 dolara ulaştığı 7 Temmuz’dan bu yana aşağı doğru hareket ediyor. En yüksek seviye ise 0,618 Fib geri çekilme direnç seviyesinin biraz üzerinde yapıldı. Bunu takip eden düşüş, tokenin 20 Temmuz’da 8,60 dolarlık yatay destek alanını doğrulamasına neden oldu. KCS, ertesi gün boğayı yutan bir mum çubuğu oluşturdu. Kripto para bu destek alanını tutmayı başardığı sürece, eğilim yükseliş olarak kabul edilebilir. Tersine, bu alanın altında bir kırılma, muhtemelen 5 dolarlık yatay destek alanının yeniden ziyaret edilmesine neden olacaktır.

XDC

XDC, 0,123 dolar yatay direnç alanı tarafından reddedildiği 3 Temmuz’dan bu yana aşağı doğru hareket ediyor. Düşüş, XDC 20 Temmuz’da 0,068 dolar yatay destek alanında sıçrayana kadar devam etti. Bu, %46’lık bir düşüşe tekabül etti. XDC hafifçe sıçradı, ancak herhangi bir yükseliş işareti göstermedi.

SNX

SNX, 12 Temmuz’dan bu yana 13,65 dolarla yüksek bir seviyeye ulaştığından beri alçalan bir takoz içinde aşağı doğru hareket ediyor. Aşağı yönlü hareket, kripto para değerinin %49’unu kaybettiği 9 gün boyunca devam etti. 22 Temmuz’da SNX, aynı zamanda 0,786 Fib geri çekilme destek seviyesi olan 7,25 dolarlık yatay destek alanında sıçradı. Kısa bir süre sonra patlak verdi ve o zamandan beri yukarı doğru hareket ediyor. En yakın direnç, 0,5 Fib geri çekilme direnç seviyesi olan 10,45 dolarda.

GRT

GRT, 22 Mayıs’tan bu yana 0,53 dolarlık yatay destek alanının üzerinde işlem görüyor. Alan çok sayıda sıçramaya neden olurken, GRT 21 Haziran ve 20 Temmuz’da iki kez altına düştü. Bununla birlikte, token, destek alanını her iki seferde de geri aldı ve ilk kez yaptığında önemli bir yukarı doğru hareket başlattı. Alanı ikinci kez geri aldıktan sonra henüz artmaya başlamadı. Kripto para GRT ayrıca şu anda 0,64 dolardan azalan bir direnç çizgisini takip ediyor.

ONE

Kripto para ONE, 0,093 doların en yüksek seviyesine ulaştığı 7 Temmuz’dan bu yana azalan bir direnç çizgisinin yanında düşüyor. Aşağı yönlü hareket, 20 Temmuz’da 0,053 dolara (yeşil simge) ulaşılana kadar devam etti. Ardından gelen sıçrama, 0,054 dolarlık alanı destek olarak doğruladı. ONE o zamandan beri yukarı doğru hareket ediyor, ancak şu anda 0,382 Fib geri çekilme direnç seviyesi ile 0,68 dolara denk gelen azalan direnç çizgisinin altında işlem görüyor. Bir kırılma 0,80 dolar bölgesine doğru yukarı doğru bir harekete neden olabilir.

KSM

20 Temmuz’da KSM 142 doların en düşük seviyesine ulaştı. Bu iddiaya göre 165 dolarlık destek alanının altında bir kırılmaya neden oldu. Ancak, token kısa bir süre sonra seviyeyi geri aldı. Şu anda, 7 Temmuz’dan beri mevcut olan alçalan bir direnç çizgisinden kurtulmaya çalışıyor. Bunu yapmak muhtemelen kripto para KSM’yi 205 dolardan 0,618 Fib geri çekilme direnç seviyesine doğru götürecektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Beincrypto.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku