Bu Altcoin Tek Haber Duyurusuyla Yükselişe Geçti!

41

Birlikte çalışabilir blockchain projesi Polkadot (DOT) ekosistemindeki merkeziyetsiz  finans (DeFi) protokolü bir altcoin, yeni bir bildirim özelliği başlattığını duyurmasının ardından hızla fiyat artışı yaşadı. İşte ayrıntılar..

Acala Network Notifi’den push bildirimleri sağlayacak

Polkadtot ekosistemindeki DeFi altcoin projesinin baş büyüme sorumlusu tarafından kaleme alınan yakın tarihli bir makaleye göre, ölçeklenebilir akıllı sözleşme platformu Acala Network (ACA), DeFi platformunun kullanıcıları ve geliştiricileri için push bildirimleri sağlıyor. Acala, Web3 üreticileri ve kullanıcıları arasında kişiselleştirilmiş etkileşimler ve zincirler arası iletişim sağlamayı amaçlayan bir dijital altyapı firması olan Notifi’den push bildirimleri uygulayacak. Yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:

Acala, topluluk için yeni bir entegrasyon türünü kullanıma sunmaktan dolayı çok heyecanlı. Notify tarafından desteklenen zincir içi etkinlikler için push bildirimleri sağlanacak.

Notifi’nin cüzdan tabanlı bildirimlerinin uygulanmasının ilk aşamasında, Acala kullanıcıları artık ‘Notifi Hub’ın kolaylaştırılmış iletişiminden yararlanacak ve yönetişim teklifleri, işlemler ve bakiye değişiklikleri gibi farklı cüzdan etkinlikleri hakkında gerçek zamanlı güncellemeler alacak.

altcoin

Yapılan duyuru ile fiyat hareketliliği yaşayan altcoin Akala, DOT tabanlı DeFi protokolünün kullanıcılarının ve geliştiricilerinin sonunda ek bildirim türleri alacağını söylüyor ve şunları ekliyor:

Bu, Notify ile uzun vadeli bir entegrasyon yol haritasının yalnızca başlangıcıdır. Uygulamamızın 2. Aşaması, CDP (müşteri veri platformu) kasa sağlığı (tasfiye uyarıları), varlık fiyatı uyarıları, likit staking ödül uyarıları ve daha fazlası gibi genişletilmiş bildirim hizmetlerine izin vermek için Notifi’nin SDK’sını (yazılım geliştirme kiti) Acala Apps UI’sine (kullanıcı arayüzü) ekleyecektir.

Altcoin fiyatında hareketlilik devam ediyor

Özelliğin haberi, Acala’nın yerel altcoin projesi ACA fiyatının 0,11 dolardan 0,203 dolarlık bir zirveye, hızlı ve şaşırtıcı bir şekilde sıçramasına sebep oldu. Bu altcoin projesinin yüzde 84’lük bir fiyat artışı yaşadığı anlamına geliyor… Bu devasa yükselişin ardından Acala (ACA) fiyatı bir düzeltme yaşadı. Altcoin fiyatı son 24 saatte yaklaşık yüzde 11.3’lük bir düzeltme ile 0,137192 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

altcoin

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Acala Network, Polkadot tarafından güvence altına alınan bir blok zinciri platformudur. Platform, kullanıcıların Acala Swap’ta işlem yapmalarına, stablecoin aUSD ile self servis krediler vermelerine olanak tanır. Aynı zamanda bir dizi zincirler arası finansal uygulama sunan hepsi bir arada merkeziyetsiz bir finans ağıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku