Bu Altcoin'ler Haftanın Yıldızı Olabilir! İşte Al Sat Seviyeleri
Bu Altcoin'ler Haftanın Yıldızı Olabilir! İşte Al Sat Seviyeleri

Bu Altcoin’ler Haftanın Yıldızı Olabilir! İşte Al Sat Seviyeleri

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düşen bir piyasada satın almak iyi bir strateji olmasa da, yatırımcılar piyasalardan daha iyi performans gösteren kripto para birimlerini yakından takip edebilirler. Çünkü herhangi bir geri dönüş olması durumunda bunlar muhtemelen yapacakları rallilerle kendilerinden sıkça söz ettirecekler. Ayı piyasasında , yatırımcılar sabırlı olmalıdır. Çünkü, Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, piyasa istikrara kavuştuktan sonra satın almak için birçok fırsat bulma olasılıkları yüksektir. Bir geri dönüş gerçekleştirirse, kısa vadede daha iyi performans gösterebilecek kripto para birimleri nelerdir? Grafiklerde güçlü görünen 3 altcoin projesini inceleyelim.

Listedeki ilk altcoin: Polygon (MATIC)

MATIC güçlü desteğinden geri tepti, bu da boğaların seviyeyi agresif bir şekilde savunduğunu gösteriyor. Bu, menzile bağlı eylemin birkaç gün daha devam etme olasılığını artırır. Bu altcoine odaklanmanın nedenlerinden biri de budur. Boğalar, fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarmaya çalışıyor. Eğer bunu başarabilirlerse, altcoin projesinin 1.05 dolarda genel dirence doğru bir ralli girişiminde bulunabileceğini önerecektir. Bu seviye, ayılar tarafından güçlü satışlar çekebilir. Alternatif olarak, fiyat hareketli ortalamalardan düşerse, ayıların rallilerde satış yaptığını gösterecektir. Ayılar daha sonra fiyatı kritik desteğin altına 0.75 dolardan düşürmeye çalışacak. Başarılı olurlarsa, parite 0,63 dolara düşebilir.

altcoin
Boğalar, fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkardı, bu da satış baskısının düşebileceğinin ilk göstergesi. Bir başka olumlu işaret de, RSI’ın pozitif bir sapma yapması ve bu da ayıların kontrolünü kaybediyor olabileceğine işaret ediyor. Alıcılar, fiyatı 0,84 dolardan genel direncin üzerine çıkarmaya çalışacaklar. Başarılı olurlarsa parite 0,91 dolara yükselebilir ve bu da yine güçlü bir direnç olarak hareket edebilir. Bu olumlu görüşü geçersiz kılmak için ayıların fiyatı 0,75 doların altına düşürmesi gerekecek.

Cosmos (ATOM)

Cosmos ( ATOM ) 50 günlük 10.58$’lık SMA’nın üzerinde işlem görüyor ve 10 dolarda psikolojik desteğe yakın. Boğaların bölgeyi 10 dolar ile 50 günlük SMA arasında agresif bir şekilde savunması bekleniyor. Fiyat bu bölgede toparlanır ve 20 günlük EMA’nın 11.39 doların üzerine çıkarsa, satış baskısının düşebileceğini gösterecektir. ATOM/USDT çifti daha sonra 12.50 dolardan genel dirence ve daha sonra 13.45 dolara yükselebilir. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma, düşüş trendinin sona erebileceğini gösterebilir. Bu varsayımın aksine, fiyat düşerse ve destek bölgesinin altına düşerse, daha derin bir düzeltme başlayabilir. Parite daha sonra 8.50 dolara düşebilir.

altcoin
20-EMA 4 saatlik grafikte düştü ve RSI negatif bölgede. Bu da ayıların yakın vadede avantajlı olduğunu gösteriyor. Satıcılar, psikolojik desteğe 10 dolardan meydan okumak için fiyatı yükseliş çizgisinin altına düşürmek ve sürdürmek zorunda kalacaklar. Tersine, fiyat yükseliş çizgisinden geri dönerse, boğaların önceki durumlarda olduğu gibi düşüşleri bu seviyeye satın aldığını gösterecektir. Alıcılar, olası bir rallinin kapılarını 12.50 dolara açmak için fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarmak zorunda kalacaklar.

Listedeki son altcoin: Monero ( XMR )

Monero ( XMR ), 142 dolardaki kritik desteğinin üzerinde tuttuğu için listeye girdi. Bu, daha düşük seviyelerin alıcıları cezbettiğini gösteriyor. Boğalar fiyatı 20 günlük 153 dolarlık EMA’nın üzerine çıkarırsa, düzeltmenin bitebileceğini gösterir. Boğalar fiyatı genel direncin 158 doların üzerine çıkarsa XMR/USDT çifti ivme kazanabilir. Bu olursa, parite 174 dolara yükselebilir. Boğalar, yukarı hareketin yeniden başladığını işaret etmek için bu engeli aşmak zorunda kalacaklar. Bu olumlu görüş, fiyat düşerse ve 142 dolardaki güçlü desteğin altına düşerse kısa vadede geçersiz olabilir. Bu olursa, parite 132 dolara ve daha sonra 117 dolara düşebilir. Düşen 20 günlük EMA ve negatif bölgedeki RSI, ayıların hafif bir avantajı olduğunu gösteriyor.

altcoin
Alıcılar, fiyatı 20-EMA’nın üzerine çıkarmaya çalışıyor. Bunu başarırlarsa, altcoin yine sert bir direnç olarak hareket edebilecek 50-SMA’ya yükselebilir. Boğalar bu engeli aşarsa parite 158 dolara yükselebilir. Bu direncin üzerinde bir kırılma ve kapanma, kısa vadeli trendde bir değişime işaret edecektir. Tersine, fiyat 20-EMA’dan düşerse, ayıların küçük rallilerde satış yaptığını gösterecektir. Parite daha sonra 142 dolardaki güçlü desteğe düşebilir. Bu destek kırılırsa, daha derin bir düzeltmenin başlamasını önerecektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Altcoin’ler Haftanın Yıldızı Olabilir! İşte Al Sat Seviyeleri