ethereum

Bu Senaryo Gerçekleşirse BTC ve ETH Yükselişe Geçebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tanınmış bir kripto para analisti ve yatırımcısı olan Rekt Capital, ilerleyen süreçteki hareketleri konusunda lider kripto para birimi BTC ve lider altcoin ETH için gerçekleştirdiği analizlerini takipçileri ile paylaşıyor. Kriptoarena.com olarak, analistin görüşlerini siz değerli okuyucularımıza aktarıyoruz.

Kripto para analisti Rekt Capital, BTC ve ETH’nin hareketlerini takip ediyor

Analist, Twitter hesabında bulunan takipçileri ile, son beş gün içerisinde lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) şu anda teknik yükseliş trendinde olduğunu söylüyor. Ayrıca Bitcoin’in bu yükseliş hareketliliğine devam etme olasılığının yüksek olduğunu da söylüyor.

Ayrıca analist, BTC’nin fiyat hareketinin şuan için yükseliş adına pozitiflik içermediğini bir süre daha geçmesi gerektiğini iddia ediyor. Bununla birlikte, Bitcoin’de teknik olarak yukarı yönlü hareketliliğin sürmeyi başarması sonucunda ise, lider kripto para biriminin yakında bir boğa koşusu göreceğini söylüyor. Analist ayrıca, BTC’nin yükseliş çizgisine ulaştığı ve şu anda kripto para biriminin dayanıp dayanamayacağı konusunda mevcut pozisyonun test edildiği görüşünde. Bitcoin son iki hafta içerisinde yüzde 17.0 düşüş yaşadı. Şu anda ise son 24 saatte yüzde 5.3 düşüşle birlikte 20.254 dolar fiyat seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. Bitcoin, Tüm Zamanların En Yükseği olan (ATH) 69.044 dolar fiyat seviyesinden yaklaşık olarak yüzde 70 değer kaybetti.

Lider altcoin Ethereum (ETH) Merge yaklaşırken yükselişini devam ettirebilecek mi?

Kripto para analisti Rekt Capital, piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para olan Ethereum (ETH) analizini de hesabında bulunan takipçileri ile paylaşıyor.  Analist, lider altcoin’in daha düşük bir yüksek dirençli ticaret hattı oluşturmaktan korumak istiyorsa, ETH’nin 1.600 dolar ila 1.700 dolar fiyat seviyelerini geri almaya çalışması gerektiğine inanıyor. Yatırımcı, Ethereum’un olumlu fiyat hareketini kazanabileceği konusunda iyimser göründüğünü söylüyor. Ethereum son iki hafta içerisinde yüzde 23.1 oranında bir düşüş gerçekleştirdi. Şu anda ise son 24 saatte yüzde 9.5 düşüşler birlikte 1.508 dolar fiyat seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. Ethereum, Tüm Zamanların En Yükseği olan (ATH) 4.878  dolar fiyat seviyesinden yaklaşık olarak yüzde 69 değer kaybı yaşadı.

Ayrıca analist şu anda, tüm büyük kripto para birimlerinin önemli ticaret alanlarını kaybetmesinden kaynaklı olarak, küresel kripto para piyasasında tamamen kırmızıların olduğunu belirtiyor. Ancak analistlerin, Bitcoin ve Ethereum için bekledikleri fiyat hareketleri tahminlerine göre hareketlilik göstermeyi başarması ve yükselmesi durumunda, piyasalarında bir miktar istikrar sağlayabileceği aktarılıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Senaryo Gerçekleşirse BTC ve ETH Yükselişe Geçebilir!