Takipte Kalın: Bu Altcoin Patlamaya Hazır!

82

Popüler altcoin projelerinden biri olan Cardano (ADA) fiyatı, aynı boğa fraktalını dördüncü kez tetikledikten sonra iyi bir performans gösteriyor gibi  görünüyor. Devam eden rallinin bir sonraki engele giden yolda yükseliş ivmesini sürdürmesi muhtemel. Bununla birlikte, ADA sahipleri, ayıları destekleyen önyargıyı sallayabilecek değişen rüzgarlara dikkat etmelidir.

Popüler altcoin, fiyat grafiği bu formasyonu oluşturuyor

Cardano fiyat fraktalı, daha düşük bir düşük formlu toparlanmadan sonra tetiklenen likidite tabanlı bir modeldir. Bu formasyonun ilk oluşumu, 13 Haziran’daki 0,435 dolarlık düşük salıncağın 19 Haziran’da 0,419 dolarlık düşük salıncak ile süpürüldüğü zamandı. Daha düşük bir fiyat kaybı ürettikten sonra, ADA hızlı bir şekilde toparlandı ve önümüzdeki hafta 0.550 dolar’a yaklaşık yüzde 25’lik bir koşu başlattı. Gelecek ay boyunca benzer kurulumlar oluştu. En son likidite koşusu 28 Temmuz’un en düşük seviyesindeki 0,488 dolar seviyesindeydi.

altcoin

Bu seviyenin süpürülmesi şu ana kadar yüzde 6’lık bir yükseliş kaydetti ve ileriye dönük olarak, yatırımcılar ADA 0.550 dolar direnç seviyesine ulaşana kadar bu hareketin devam etmesini bekleyebilirler. Her ne kadar olası olmasa da, bu seviyenin tersine çevrilmesi, bu rallinin 0,628 dolara uzatılmasına neden olabilir ve yüzde 22’lik bir kazanç oluşturabilir. Bununla birlikte, Cardano fiyatı fraktalın özelliklerine sadık kalmazsa, işler hızla ters gider. ADA 0,450 dolarlık destek seviyesini süpürmek için daha düşük bir geri adım atarsa, alıcıların söz konusu fraktalı yeniden yaratma şansı daha var.

Olası bir çöküş senaryosunda Cardano fiyatı bu seviyelere çekilebilir

Bununla birlikte, bunu yapmadaki başarısızlık, 0,435 doların altındaki günlük mum çubuğu kapanışı ile birleştiğinde, ADA için boğa tezini geçersiz kılacaktır. Böyle bir durumda, Cardano fiyatı 0,380 dolarlık destek seviyesini tekrar ziyaret edebilir. Bu teknik analizin yanında, fiyat hareketini etkileyebilecek bir unsur ise Vasil hard fork. Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, geçtiğimiz ay gerçekleştirilemeyen Cardano Vasil sert çatallanması, Cardano blockchain gelişiminin ardındaki ekiplerin sorunsuz bir ağ güncellemesi hedeflemesinden dolayı bir kez daha ertelendi.

altcoin

Cardano’nun araştırma ve geliştirmesinden sorumlu kuruluş Input Output Global (IOG), geçtiğimiz perşembe günü yaklaşan Vasil hard fork ilgili YouTube videosu paylaştı. IOG Teknik Müdürü Kevin Hammond, borsalar ve API geliştiricileri dahil tüm tarafların hazır olduğundan emin olmak için Vasil’in bir kez daha erteleneceğini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku