Bu Altcoin Zoru Başardı: Japonya’da Listelenecek!

93

Popüler altcoin Cardano (ADA) kısa bir süre önce Japonya borsalarında listelenebilmesi için gerekli düzenleyici onayını aldı. Bu onayı elde edebilmek oldukça zor ve çok az sayıda kripto para birimi düzenleyici onayı aldı. Ayrıca, ADA’nın bu ayın sonunda BITPoint borsasında listelenmesi planlanıyor.

Popüler altcoin projesinin düzenleyici onay alması, kripto dünyasında büyük bir gelişme

Japonya, muhtemelen kripto para birimlerine kapılarını bu kadar açan dünyadaki ilk ülkelerden biridir ve o zamandan beri birçok ülke daha kripto dostu olsa da Japonya kripto tarihinde hala önemli bir rol oynuyor. Ancak bu, hangi kripto para birimlerinin desteklenip desteklenemeyeceği konusunda Japonya’nın son derece katı olmadığı anlamına gelmiyor. DCSpark’ın CTO’su Sebastien Guillemot’ya göre, pek çok altcoin projesinin Japonya’daki kripto para borsalarında listelenmek için düzenleyici onayı alması son derece zor. Cardano (ADA)’nun düzenleyici onayını alması ise bu noktada oldukça önemli bir gelişme olarak görülüyor.

Piyasadaki kripto projelerine çözümler oluşturan ürün tabanlı bir Blockchain şirketi olan DCSpark’ın CTO’su ve kurucu ortağı Sebastian Guillemot ADA’nın düzenleyici onayı alması haberini Twitter’da paylaştı. CTO, paylaştığı tweet’te popüler altcoin projesinin sonunda Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin, Stellar, Tezos, NEM, Basic Attention Token ve Polkadot gibi birkaç diğer kripto para biriminin yanı sıra Japonya’nın kripto borsalarında listelenmesi için onaylandığını ifade ediyor.

BITPoint, Cardano’yu ağustos sonlarına doğru listelemeyi planlıyor

Guillemot, bu listelemenin öneminin Cardano’nun bu yılın başlarında Coinbase’e girmesine benzer olduğunu göz önünde bulunduruyor. Ünlü CTO, haberin yalnızca bu altcoin için değil, tüm Japon piyasası için de önemli olduğunu söyleyerek devam ediyor. Cardano’nun ilk Japon borsasına ulaşması artık an meselesi. Şu ana kadar, BITPoint, dün ADA’nın ağustos ayının sonlarına doğru platformunda listeleneceğini duyurduğu için erken hareket edenlerden biri gibi görünüyor. Borsa, Cardano’yu listelemek için hiç zaman kaybetmiyor ve projenin yüksek ölçeklenebilirlik ile tasarlandığını ve birçok dApp’a sahip olmasının beklendiğini kaydetti.

BITPoint ayrıca, altcoin projesinin akıllı sözleşmelerinin gelecekte güçlü bir şekilde uygulanmasını bekliyor. Başka bir deyişle, Cardano’nun çizgide güçlü bir büyüme görmesi bekleniyor. BITPoint’in projeyle ilgili bu kadar olumlu bir görüşü varsa, diğer yerel borsaların da aynı şekilde düşünebileceğini ve ADA’nın yakında yeni listeleri duyurmaya başlayabileceğini varsaymak zor değil.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Invezz.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku