Bu Altcoin Balina İstilasında! Fiyat Yükseliyor!

76

Popüler altcoin Cardano (ADA)’nın son birkaç haftadaki performansı etkileyiciydi ve yükseliş duyguları devam ettikçe ağ aktivitesi yeni zirvelere ulaştı. Son zamanlarda, ADA adresleri arasında tanık olunan bir birikim eğilimi, varlığı önümüzdeki günlerde önemli bir ralli için hazırlık yaptığını ortaya koyuyor.

Balina ve köpekbalığı altcoin adresleri günler içinde 138 milyon dolar topladı

Yakın zamanda açıklanan bir Santiment grafiği, popüler altcoin Cardano (ADA)’nın köpekbalığı ve balina adresleri tarafından sırasıyla 10 bin ve 10 milyon ADA token tutan kalıcı birikim çılgınlığını göstermektedir. Bu iki adres kategorisi sadece sekiz gün içinde 138 milyon dolar değerinde ADA topladı. Birikim seviyesi geçmiş olaylara göre nispeten düşük kalmaktadır. Yine de, 27 Temmuz’dan bu yana ADA’nın mevcut arzının yaklaşık yüzde 0.46’sını ekledikten sonra, yığın zemin kazanıyor gibi görünüyor ve Ağustos ayına kadar devam ederse, büyük bir ADA kırılmasının yolunu açabilir.

altcoin

Bu birikim eğilimi, Cardano topluluğunun, ADA’nın 10 Haziran’dan 18 Haziran’a kadar, piyasanın geri kalanıyla birlikte değerinin önemli bir bölümünü kaybettiği Haziran ayı ortalarında yaşanan büyük çöküşün ardından tanık olduğu ilk eğilimdir. Kripto kışının dokunuşu bu dönemde çok fazla hissedildi ve çoğu kripto para birim gibi, ADA da meydana gelen kayıpları yavaş yavaş telafi ediyor. Bununla birlikte, altcoin 0,45 olar ile 0,55 dolardan zincirlenmiş durumda kaldı ADA, Temmuz ayındaki rahatlama rallisinin ardından 0,50 dolar bölgesi etrafında bir konsolidasyon dönemiyle karşı karşıya kalırken, olumlu duygulardan gelen yeni bir itici güç, varlığın bu seviyeden kırılmasının katalizörü olabilir. Balina birikimi bu hareketi etkileyebilir ve hızlandırabilir.

Cardano çıkış ivmesi devam edecek mi?

Cardano (ADA) bir süredir 0,45 dolar ile 0,55 dolar seviyesine sıkışmış olarak kaldığından dolayı, bu seviyeler, psikolojik desteğin yarım dolar bölgesinde konuşlandırıldığı için varlığın kademeli olarak iyileştiğini göstermektedir. ADA, 0,45 dolarlık desteği aşmış gibi görünüyor ve şuan 0,50 dolar seviyesini de geçti. Popüler altcoin, ivmenin devam etmesi için bir baskı bekliyor.

altcoin

Altcoin, son son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 4.9’luk bir yükseliş yaşadı ve şuan  0.54 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Cardano (ADA)’nın mevcut piyasa değeri daha iyi günler gördü, ancak 17.5 milyar dolarlık bugünkü değerde, değerleme, ADA’nın 0.40 dolar seviyesini kırmak için mücadele ettiği Haziran ayı ortasında görülen 13.8 milyar dolarlık seviyeden çok daha iyi görünüyor. Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Cardano’nun büyük güncellemesinin yaklaşması, yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak zycrypto
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku