Bu 5 Altcoin İzleme Listesine Girdi: Güçlü Yükseldiler!

84

Kripto para piyasasının önde gelen analistleri, 2022 yılının sonuna gelirken bu altcoin projelerinin ayı piyasasında bile iyi performans gösterdiğini aktardı! İşte haftanın en iyi 5 kripto para birimi…

Listenin ilk üç sırasında XDC, HNT ve CRO var!

XDC Network

Haftanın en iyi performans gösteren altcoin projelerinden biri olan XDC Network, iş odaklı bir hibrit blockchain projesi olarak karşımıza çıkıyor. Proje, çok uluslu şirketler ve finans kurumları için tasarlanmıştır. XDC Ağı kendi yerel token’ı XDC tarafından destekleniyor ve XDC blok zincirinin akıllı sözleşmeleri, 2000TPS’yi, 2 saniyelik işlem sürelerini ve diğer özellikleri desteklemesi amaçlanmıştır. XDC zinciri olarak da bilinen XDC dijital sözleşmesi, XinFin Delegated Proof of Stake (XDPoS) kullanır. “Yüksek düzeyde ölçeklenebilir, güvenli, yetkilendirme ve perakende sınıfı” bir blockchain ağı oluşturmayı amaçlamaktadır. Anlık olarak XDC, 0,02581388 dolardan işlem görüyor.

Oylama Bitti: Bu Altcoin'den Yüklüce Piyasaya Dökülecek!

Helium (HNT)

Helyum Ağı, makinelerin dünyanın herhangi bir yerinden web’e kablosuz olarak bağlanmasına izin veren merkezi olmayan bir kablosuz blockchain ağıdır. Güvenli, açık kaynaklı bir ağdır. Geliştiriciler, daha az maliyetle ve daha hızlı bir şekilde düşük güçlü, İnternet bağlantılı makineler oluşturabilir. HNT fiyatı son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 11,07 artarak en iyi kripto para birimleri listesinde kendine yer buldu.

Cronos (CRO)

Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere Cronos, Crypto.com Blockchain ile birlikte çalışan Ethereum Virtual Machine (EVM) ile uyumlu bir yan zincirdir. Aynı zamanda Ethereum ve Cosmos ekosistemlerini entegre edebilen ilk Blockchain’dir. Cronos ise Defi ve NFT’leri bağlarken destekler. Ağ, Web3 kullanıcı topluluğuna uygulamaları ve kripto varlıkları Blok Zincirleri arasında sorunsuz bir şekilde taşıma konusunda yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu hareketler sırasında da kullanıcılara düşük maliyet, yüksek verim ve hız vaat ediyor. Birkaç istisna dışında, Cronos ve paralel Blockchain-Crypto.org zinciri çok benzer. Cronos EVM uyumludur, oysa Crypto.org standart bir Blockchain’dir. Cronos’un yerel token’ı, Crypto.org’un CRO’su ile aynıdır. CRO fiyatı son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 7,24 artarak en iyi kripto para birimleri listesine girdi.

Altcoin projesi RUNE ve OKB dikkat çekiyor!

THORChain (RUNE)

Thorchain, çeşitli zincirlerde alım satım yapmayı mümkün kılan merkezi olmayan bir borsadır. Örneğin, yatırımcıların çeşitli blok zincirlerinde işlem yapmalarını kolaylaştırır. DeFi dünyası son zamanlarda çok fazla dikkat çekerken, kullanıcılar uzun zamandır finansal hizmetlerin hazır olduğu bir ekosfer geliştirmenin gerekliliğinden bahsetmeye başladılar. RUNE fiyatı son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 6,66 artarak en iyi kripto para birimleri listesinde yer alıyor.

DOGE, BTC ve Bu 8 Altcoin İçin Al-Sat Stratejileri!

OKB (OKB)

OKB (OKB), OKX kullanıcılarının çeşitli kripto para birimi değişim çözümlerine katılmasına izin veren çok taraflı bir yardımcı program simgesidir. OKB (OKB), işlem ücretlerini tanımlar ve yeniden dağıtır, bireylerin özel öğeler üzerinde oy kullanmasını ve pozisyon tutmasını sağlar ve bunları taşıyan kullanıcılara geri ödeme girişiminde bulunur. OKB’nin fiyatı son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 2,71 artarak en iyi kripto para birimleri arasında bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak cryptoticker
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku