Başarılı Analist Açıkladı: Bu 3 Altcoin Devasa Kazandıracak!

479

Daha önce analizlerine sıkça yer verdiğimiz ve geniş çaplı takip edilen  takip edilen kripto para analisti Michaël van de Poppe, merkeziyetsiz oracle platformu Chainlink (LINK) ve metaverse platformu Decentraland (MANA) dahil olmak üzere üç altcoin için ralliler öngörüyor. Kriptoarena.com olarak detayları aktarıyoruz.

İşte analistin listesindeki 3 altcoin

Ünlü analist Van de Poppe, 604.200 Twitter takipçisine, Chainlink (LINK)‘in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 53 dolar seviyelerinden değerinin yaklaşık yüzde 86’sını kaybettikten sonra, potansiyel olarak bir sıçrama için hazırlandığını söyledi. Analist Chalink hakkındaki düşüncelerini şu şekilde açıkladı:

LINK, 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana hala büyük bir düzeltme yaşıyor. Ancak görünüşe göre yukarı yönlü bir kırılma da yaşayacağız. Bunun için 7.50 doların kırılması gerekiyor. Bu direnç kırılırsa, sanırım bir sonraki durak olarak 9 doları hatta potansiyel olarak 10 doları göreceğiz.

Başarılı Analist Açıkladı: Bu 3 Altcoin Devasa kazandıracak!

Analistin  listesindeki bir diğer altcoin ise Decentraland (MANA). Van de Poppe, MANA’nın bir çıkış rallisini tetiklemek için ilk direncini 1,12 dolardan seviyelerinden alması gerektiğini söylüyor ve şunları ekliyor:

1,12 dolar civarında düşük zaman dilimi direnciyle karşı karşıya. Bu seviye kırılırsa ve eğer ters çevirirsek (senaryonun verdiği gibi), 1,40 dolara doğru uzun bir tetikleyici etkinleştirilir. Destekler; 0,99 dolar ve 1,04 dolar.

Başarılı Analist Açıkladı: Bu 3 Altcoin Devasa kazandıracak!

Analistin listesindeki son kripto para birimi ThorChain

Yatırımcının radarındaki son altcoin ise, farklı blockchain’ler arasında, varlıkların güvenli ve ucuz transferini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir bloclchain platformu olan THORChain’dir (RUNE). Van de Poppe’a göre, RUNE’nin 3.28 dolara yükselme şansına sahip olması için 2.90 dolarlık desteğin üzerinde kalması gerekiyor. Analist, RUNE için yaptığı analizi şu şekilde yorumladı:

RUNE, burada da biraz ivme gösteriyor. BTC çiftleri eziliyor ve biraz daha süreceğini düşünüyorum (Hakimiyet artıyor). Ancak USD alım satımı yapılabilir. Daha fazla düşüşü önlemek için 2,90 dolar civarında tuttuğunu görmek isterim.

Başarılı Analist Açıkladı: Bu 3 Altcoin Devasa kazandıracak!

Analistin listesindeki altcoin projelerinin şimdi durumlarına baktığımızda; Chainlink’in son 24 saatte yaklaşık 7,2’lik bir düşüş yaşayarak, 7,02 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. MANA fiyatına bakıldığında ise, MANA’nın son 24 saatte yaklaşık 8,6’lık büyük bir düşüş yaşadığı ve fiyatının 1,03 olduğu görülüyor. Analistin listesindeki son altcoin RUNE ise son 24 saatte yaklaşık yüzde 9,9’lık bir düşüş yaşıyor ve 2,99 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku