Analist: Bu 4 Altcoin Boğa Döngüsünden Önce Satın Alma Fırsatı!

196

Bitcoin (BTC) fiyatı tekrar 30 bin doların üzerindeki konumunu geri kazandığından, kripto para piyasası altcoin projeleriyle beraber hafta sonu önemli ölçüde toparlandı. Küçük bir rahatlama ile, altcoin’lerin çoğu şimdi üst dirence doğru bir yol oluşturuyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, daha uzun süre sessiz kalan bazı altcoin projeleri şimdi daha büyük bir hamleye hazırlanıyor. Kriptoarena.com olarak, detayları ve analist görüşlerini aktarıyoruz.

İşte analistin listesindeki 4 altcoin:
Near Protocol (NEAR) ve Chainlink (LINK)

Analistin listesindeki ilk altcoin Near Protocol (NEAR). NEAR fiyatı şu anda uzatılmış bir konsolidasyon gösteren uzun bir dönemden 5,59 ile 7,63 dolar arasında konsolide oluyor. Yine de, varlığın durgun eğilimine rağmen RSI önemli ölçüde yüksek seyrediyor ve bu nedenle ileride yükselen bir trend için büyük bir şans sergiliyor. Ancak şu anda varlığın çift haneli rakamlara ulaşıp ulaşamayacağı henüz belli değil, ancak fiyatın tamamı hızlı bir yükseliş için ayarlanmış gibi görünüyor.

Analist: Bu 4 Altcoin Boğa Döngüsünden Önce Satın Alma Fırsatı!

Analistin listesinin ikinci sırasında bulunan altcoin Chainlink (LINK). LINK, en düşük seviyelerinden 5.5 doların altına düştüğünden beri yükselen bir üçgen içinde sallanıyor. Bu nedenle, fiyatın, 8 dolar civarındaki ani dirence ulaşana kadar yavaş ama istikrarlı bir yükseliş sürdürmesi bekleniyor. Burada reddedilme olasılığı oldukça yüksek ve bu nedenle 8,5 ila 9 dolar seviyelerine yükselmeden önce tekrar dirence karşı yeniden test ile karşı karşıya kalabilir.

Analist: Bu 4 Altcoin Boğa Döngüsünden Önce Satın Alma Fırsatı

Decentralan (MANA) ve Thorchain (RUN)

Analistin listesindeki üçüncü altcoin projesi ise Decentraland (MANA). MANA fiyatı, alçalan üçgen içinde oluşan yükseliş bayrağından çıkmaya hazır olduğu için son derece yükselişte. Bu nedenle, 1,5 dolara doğru yukarı doğru bir dönüş oldukça olası ve azalan bir üçgen içinde sallandığı için bir ret yakın görünüyor.
Bununla birlikte, 0,7 doların üzerindeki düşüş, fiyatı güçlü tutabilir ve fiyatın ilk seviyelerini geri kazanabilmesi için bir dönüşü ateşleyebilir.

Analistin listesindeki son altcoin ise Thorchain (RUNE). Bir yıldan uzun süredir Thorchain fiyatı, dirençte büyük retlerle karşılaştıktan sonra aynı azalan trend çizgisini koruyor. Bununla birlikte, öncekine benzer bir modelin ardından, fiyatın bir süre daha konsolide olması ve sonunda güçlü bir yükseliş trendi başlatması bekleniyor. Yükseliş trendi fiyatı 10 dolara yakın yükseltebilir, ancak bu seviyelere ulaşmadan hemen önce önemli bir düşüşe de tanık olunabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku