Önümüzdeki 24 Saat İçerisinde Ethereum (ETH) Fiyatında Neler Olacak?

355

Kripto para piyasalarının lider altcoin’i Ethereum (ETH) geçtiğimiz Temmuz ayı içerisinde mütevazı bir performans göstererek, yatırımcılarının yüzünü güldürmüştü. Popüler kripto para analistleri, lider altcoin Ethereum hakkında yorum yaparken, önümüzdeki 24 saat içerisindeki performansı için yorumlarda bulundular. Bir diğer yandan birçok yatırımcının merak ettiği soru ise 2022 yılının sonuna kadar BTC ve ETH fiyatlarının hangi seviyeye kadar çıkacağı olarak karşımıza çıkıyor. İşte detaylar…

Lider altcoin Ethereum için önümüzdeki 24 saat kritik!

Lider altcoin Ethereum, geçtiğimiz günlerde yaptığı yükselişle beraber erken bir toparlanma eğilimi içerisine girdiği göründüğü için uzun süreli bir sıkışmaya maruz kalabilir. Daha öncesinde de Ethereum, yükseliş momentumunun tükendiğini gösteren üst direnç seviyesi 1700 doların üzerinde tutunamadı. Fakat, düşüşün fiyatı 1550 dolar seviyelerinden yerel desteğe doğru aşağı çekebileceğine inanılıyordu. Ancak yaşanan son fiyat dönüşü, rallide artan güce işaret ediyor.

Önümüzdeki 24 Saat İçerisinde Ethereum (ETH) Fiyatında Neler Olacak?

Mevcut trendin tersine çevrilmesi kesinlikle oldukça yükseliş gibi görünebilir, ancak bu arada, özellikle yükseliş momentumundan yoksunsa, desen uzun bir sıkışıklığa dönüşebilir. Mevcut yükseliş organik ise, varlık ya 1730 dolar civarındaki en yüksek seviyeleri tekrar test etmeli ya da bu seviyeleri yeni zirveler oluşturarak çevirmeye çalışmalı. Bu ralli sırasında fiyat herhangi bir anda düşerse, fiyat acil desteğe yakın bir oranda düşebilir.

Analist, metriklere işaret ederek yorumlarda bulundu!

 

Bir diğer yandan bakıldığında ise boğaların gücünü koruması durumunda, lider altcoin Ethereum’un 2000 doların üzerine çıkma şansı oldukça yüksek görünüyor. Tersine bir durumda ise, ETH fiyatı 1470 dolar civarındaki boşluğu doldurursa, uzun süreli sıkışma korkusu ortadan kalkabilir. Böyle bir durumda, piyasa katılımcıları, 1400 doların altındaki Temmuz dip seviyelerini test etmek için fiyatı daha da aşağı çekebilir ve bu da trendin tersine dönmesini tetikleyebilir.

ETH İçin Kritik Seviyeler Belli Oldu! İşte Sıradaki Fiyat Hedefi

Bununla birlikte, Ethereum (ETH) fiyat rallisine uzun süre devam eden yatırımcılar, kısa ömürlü olabilecek bazı kayıplarla karşı karşıya kalabilirler. Lider altcoin Ethereum fiyatı, üst hedefi 2000 dolar civarında test etmek için güçlü bir toparlanma başlatmadan önce, önümüzdeki günlerde alt desteği 1300 doların hemen altına çekebilir. Daha önce kriptoarena.com olarak fiyatından bahsettiğimiz popüler kripto para birimi ETH, geçtiğimiz 30 günlük süreçte ise kayıplarını bir miktar telafi etti. Son 30 günlük süreçte yüzde 50’lik bir değer kazanımıyla beraber dikkat çekmeye devam eden altcoin, anlık olarak 200,079,392,383 dolarlık piyasa değerine sahip bulunuyor. Popüler altcoin Ethereum’un fiyatı ise 1,667.63 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku