Analist Uyardı: Ethereum Rakibi 2 Altcoin Sert Çakılabilir

488

Kripto para analisti Capo, Ethereum (ETH) ile rekabet eden iki altcoin projesinin düşüş eğiliminde olduğunu ifade ediyor.

Analist, altcoin projeleri ile ilgili görüşlerini takipçileri ile paylaştı

Analisti Capo, Twitter hesabında bulunan 263.800 takipçisine, layer-1 blockchain ekosisteminde yer alan iki altcoin’in mevcut fiyat seviyelerde yüzde 50’den fazla düşeş yaşayabileceğini söylüyor. Capo, bu projelerden biri olan Fantom (FTM)’un, blockchain ekosisteminin lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ile eşleştirildiğinde düşüş sinyalleri verdiğini söylüyor.

Analist Uyardı: Ethereum Rakibi 2 Altcoin Sert Çakılabilir

Capo, ABD doları karşısında FTM’nin Elliott Dalga Teorisine dayanan üç dalgalı bir düzeltme hareketinde bulunursa, en az 0,35 dolar fiyat seviyelerine düşebileceğini dile getiriyor. Bu teori, kripto para birimde ana eğiliminin beş dalgalı bir düzende hareket ettiğini, ve yapılan düzeltmenin üç dalgalı bir düzende gerçekleştiğini belirtiyor. Analist ayrıca hesabından yaptığı gönderimde şunları dile getiriyor:

“Fantom (FTM), BTC’ye karşı çift, aşağı yönlü hareket etmeye devam ediyor ve büyük desteği kolaylıkla kırdı. Ana hedef güncellendi: 0,30 – 0,35 dolar.”

FTM şuanda 0,7943 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Kapitülasyon uyarısında bulunuyor

Analistin söz ettiği ikinci token Solana (SOL). Capo, Ethereum ile rekabet eden token’in, mevcut fiyatından yaklaşık yüzde 49-55 oranında yaşayacağı bir düşüşle, fiyat seviyelerinin 40-45 dolar fiyat seviyeleri arasına düşeceğini gösteriyor ve SOL için düşüş bekliyor. Capo’ya göre Solana, 2021 yılının Ağustos ayında ulaştığı son seviyenin ardından güçlü bir toparlanma sergileyebilir. SOL şuanda 90.69 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Analist Uyardı: Ethereum Rakibi 2 Altcoin Sert Çakılabilir

Capo ayrıca, Bitcoin ve altcoin’lerin tümü için düşüş eğilimi içinde olduğunu, kripto para piyasalarının daha da düşeceğini dile getirerek daha önceki gibi “kapitülasyon geliyor” uyarısında yeniden bulunarak sözlerine şunları ekliyor:

“BTC trendi, bir saatlik zaman diliminden, bir haftalık zaman dilimine doğru düşüş gösteriyor. Altcoin’ler büyük destek seviyelerini kırdı ve çoğu yeni düşüş seviyelerinde bulunuyorken Şubat-Nisan sıçramasının gerçekten bir düzeltme olduğunu doğruladı. Kaldıraç oranı ATH’de. Kapitülasyon giderek daha olası hale geliyor ve yakında yüzde 50-60 oranlarında düşüş görebiliriz.”

Daha fazla altcoin haberi için Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku