Dünyanın En Büyük Varlık Yöneticisi BlackRock CEO’sunun Bitcoin Fiyat Tahmini Şaşırttı

1.129

BlackRock CEO’su Larry Fink, CNBC’nin “Squawk Box” adlı programının bugünkü bölümünde kripto para birimleri ve küresel pazarlara yatırım yapma gibi konularda önemli yorumlarda bulundu. CEO’nun Bitcoin (BTC) hakkındaki fiyat tahmini ise şaşırttı.

BlackRock CEO’su, şirketinin kripto para birimlerini araştırdığını söyledi

CNBC’deki Squawk Box adlı programının sunucusu Andrew Ross Sorkin, BlackRock CEO’su Larry Fink’in Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine yönelik tutumunu hakkında bazı sorular sordu. Dünyanın en büyük varlık yöneticiliği şirketinin yöneticisine, yatırımcılarına kripto para ürünleri veya başka erişim sağlama konusundaki düşüncelerini değiştirip değiştirmediği sorulduğunda, kendisinin ve ekibinin Blockchain teknolojisi ve kripto kavramını araştırdığını söyledi.

JPMorgan Chase’in başkanı ve CEO’su Jamie Dimon tarafından yapılan açıklamalar nedeniyle Bitcoin (BTC) hakkında devam eden tartışmanın ardından Fink, Dimon’la Bitcoin’in değersiz olduğu konusunda hemfikir olup olmadığı veya Bitcoin’de değer olduğuna inanıp inanmadığı konusunda kışkırtıldı. BlackRock CEO’su Fink’in bu konudaki yorumu ise şu şekilde:

Muhtemelen Jamie Dimon tarafına daha yakınım.

Fink, Bitcoin (BTC)’in 80 bin dolara mı yoksa 0 dolara mı gideceğinden emin değil

Larry Fink, yine de lider kripto para birimi Bitcoin’in 80 bin dolara mı yükseleceğini yoksa değerinin sıfıra mı düşeceğini tahmin edemediğini belirtiyor.  BlackRock CEO’su, hükümet tarafından kontrol edilen bir “dijital dolar”, Bitcoin veya benzeri bir şey için muazzam olanaklar gördüğünü ekliyor. Ayrıca Fink şu yorumu yapıyor:

Dijitalleştirilmiş bir para biriminin çok büyük bir rolü olduğuna inanıyorum. Bu, Bitcoin veya başka bir şey olsun, dijital dolar gibi daha çok resmi bir resmi dijital para birimi olsun, dünya çapındaki tüketicilere yardımcı olacak. İnsanların bu konuda nasıl bu kadar büyülendiğini görmek harika. Buna ilgi gösteriyorlar, bunun uzun vadede iyi sonuçlanıp sonuçlanmayacağını göreceğiz. Dediğim gibi, dijitalleştirilmiş bir kripto Blockchain’i ile ilgili para biriminde büyük fırsatlar görüyorum.

Sonuç olarak, Fink kripto para alanında muazzam fırsatlar gördüğünü ifade ediyor. BlackRock CEO’suna göre, kripto para dünyası bazı büyük kazananlar ve bazı büyük kaybedenlerle birlikte nihai yer.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Finbold.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku