Solana (SOL)’da 2 Kritik Gelişme: İşte Beklenen Fiyat Artışı!

1.540

Solana, önceki seansta düşüş hareketi yaşadıktan sonra bugün erken saatlerde yükselişe geçiyor. Yazım sırasında, SOL/USDT 145,68 dolar civarında işlem görüyor. Yükseliş havasını güçlendiren en heyecan verici gelişmelerden biri, kripto borsası eToro’nun SOL token’ını platformunda alım satım için kullanılabilir hale getirme kararı alması oldu. Sosyal ticaretin en büyük isimlerinden biri olan Solana’nın e-Toro platformunda listelenmesi, daha fazla bireysel yatırımcıyı kripto para birimine yönlendirerek token’ın değerini artırabilir.

Solana, e-Toro platformunda listelenmeye başlayacak

Solana’da son zamanlardaki en heyecan verici gelişmelerden birisi, altcoin’in e-Toro platformunda listelenmeye başlayacağını duyurması oldu. Solana ekosisteminin dApp geliştiricileri arasında benimsenmesini destekleyebilecek bir diğer heyecan verici gelişme, Binance Smart Chain’in Wormhole köprüsüne entegrasyonu olarak görülüyor. Bu, Solana ve BSC arasında birlikte çalışabilirliği sağlayarak daha fazla geliştiriciyi projelerini yüksek hızlı Blockchain ağı üzerinde oluşturmaya ve hatta muhtemelen BSC’den rahatça geçiş yapmaya teşvik edecek.

Bu arada, en popüler kripto borsalarından biri olan FTX US, yakın zamanda başlatılan NFT pazarında Solana tabanlı NFT’lere destek verdiğini duyurdu. Bu durum, daha fazla kullanıcının Solana’nın Blockchain ağında NFT’leri basmasına, satın almasına, satmasına ve ticaretine yardımcı olabilir ve zincir üzerindeki etkinliğini artırabilir. Makro yatırımcı ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal’a göre Solana’nın benimsenme oranı, 2017’de Ethereum’da görülenle neredeyse aynı.

SOL teknik analizi

“Smart Contracter” takma adını kullanan popüler kripto stratejisti ve trader, Bitcoin ve ABD dolarına karşı fiyat düzeltme aşaması neredeyse tamamlandığı için Solana (SOL)’da yaklaşan bir boğa koşusu tahmin ediyor. Analist çok yakın bir zamanda, piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto para biriminde yüzde 100’den fazla bir ralli olacağını öngörüyor.

SOL/USDT’nin H4 fiyat grafiğinde, neredeyse tüm hareketli ortalamalar düşüş eğilimi gösteriyor. Bununla birlikte, önde gelen teknik göstergeler MACD ve momentum şu anda yanıp sönüyor. Solana fiyatı, dönüm noktasının altında 155,48 dolarda tutuyor. Ancak 146,58 dolardaki acil destekten biraz uzakta görünüyor. Altcoin’in dönüm noktasının üzerine çıkması ve yükseliş eğilimini onaylaması için bir satın alma baskısı oluşturmamız gerekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxleaders.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku