Bitcoin için aylar sonra gelen ilk sinyal… Peki nasıl yorumlanmalı?

0 0

Dün yayınlanan son raporunda pazar araştırma şirketi Arcane Research ağustos ayından bu yana ilk kez Bitcoinde görülen dolaşım hızı göstergesine dikkat çekti ve yükselişi müjdeledi.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Raporda uzun vadeli dolaşım oranının pozitif olduğu kaydedildi. Yüzde 600 dolaşım hızı aktif kripto para birimlerinin yılda altı kez hareket ettiği anlamına geliyor.

Bu gösterge bir numaralı kripto para biriminin gerilemesi sırasında geçen hafta ağustos ayından bu yana ilk kez yüzde 600ün üzerine çıktı.

Arcane Research Bitcoin yatırımcılarının 12 haftalık tiraj oranı tarihsel olarak yüzde 600ü aştığında para kazandığını belirtiyor.

Öte yandan şirket Bitcoin için 6 bin 600 – 6 bin 800 dolar seviyelerine dikkat çekiyor. Bu seviyelerin geçen yıl boyunca birkaç kez Bitcoin için destek seviyesi olarak çalıştığı ve şimdi önemli bir direnç seviyesi olduğu belirtiliyor. Arcane Researche göre bu seviyenin üzerinde bir haftalık kapanış yükselişin habercisi olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku