Bitcoin in keskin düşüşü Amerikan madencilik şirketinde şok etkisine neden oldu

0 1

Kaliforniya merkezli kripto para madenciliği şirketi Digital Farms Bitcoin fiyatındaki son düşüşten sonra faaliyetlerini durdurdu.

Şirket yaptığı açıklamada “Dijital Çiftliklerin kripto para madenciliği faaliyetleri Bitcoinin piyasa fiyatındaki keskin düşüş nedeniyle askıya alındı” denildi.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Digital Farms yatırım şirketi DPW Holdingse bağlıdır. Eski adı Crypto Farms olan Digital Farms 1000 Bitmain Antminer S9 ile madenciliğe başladı. Şirket Bitcoine ek olarak Ethereum ve Litecoini de madencilik yaptı. 2019 raporuna göre ilk yıl madencilik faaliyetlerinden 1.67 milyon dolar elde edildi.

Şubat ayında 10 bin dolar seviyesinde işlem yapan Bitcoin önümüzdeki haftalarda ciddi düşüşler yaşadı. Bu amortismanların madencilik şirketleri için de zor zamanları oldu ve bunu yapmaya devam ediyor. Son günlerde hash rate oranında görülen düşüşler bunun bir yansımasıydı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku