Bitcoin haftalık teknik görünüm net bir fiyat hedefi gösteriyor: 19 bin 30 dolar

0 0

Bitcoin piyasasının uzun vadeli görünümü fiyatının önümüzdeki seanslarda 19.030 dolara ulaştığını gösteriyor.

Bir TradingView katılımcısı tarafından sunulan bir kuruluma göre dünyanın önde gelen kripto para birimi ters Baş ve Omuz (IH&S) kırılmasının ilk aşamasında. Geriye dönüp bakıldığında temelde yatan güvenlik bir temelde üç çukur oluşturduğunda ortadaki en düşük olanı ile bir IH&S modeli ortaya çıkıyor.

Yatırımcılar IH & Syi düşüş trendinin tersine döneceğini tahmin etme kabiliyeti için yükseliş göstergesi olarak görüyor. Ayrıca modelin orta çukurun boyutu kadar yükseklikteki yukarı taraftaki hedefleri izlerken taze boğa koşularını katalize etmesini bekliyorlar.

 İşte Bitcoin için işlerin süper yükselişe dönmeye başladığı yer burasıdır.

Bitcoin Boğa Kurulumu

TradingView analisti kripto para biriminin zaten bir IH&S modeli oluşturduğunu belirtti. Sırasıyla Kasım 2019-Ocak 2020 ve Mayıs 2020-Temmuz 2020 işlem seanslarında sol ve sağ çukurlar yaptı. Ayrıca Şubat-Mart 2020 döneminde bir orta çukur (en derin olanı) oluşturdu.

Aynı zamanda Bitcoin direnç olarak defalarca test ettikten sonra 10.200 $ da bir taban çizgisi (veya boyun çizgisi) oluşturdu. Bu IH&S kurulumunu tamamlayarak kırılmayı engelledi.

Bu hafta itibarıyla Bitcoin orta derecede yüksek hacimlerle birlikte boyun çizgisinin üzerine çıktı ve bu yükseliş dalgalanmasını doğruladı. Analist BTC / USDnin şu anda 13.829 doları hedeflediğini ancak IH&S modelinin yüksekliğine göre 16.510 dolar seviyesine doğru tam bir geri çekilme olasılığına sahip olduğunu belirtti.

Bu hareket kripto para birimini 19.030 $ dan yaklaştıracak

Analist “Bitcoin fiyatı uzun vadeli direncin üzerinde güçlü bir kırılma yaptı” dedi. “Ve yükseliş H&S formasyonunu oluşturduktan sonra fiyat boyun çizgisinin kırılmasını ve yeniden test edilmesini sağladı. Bitcoin fiyat yapıyı yeniden test edip yapının üzerinde tuttuktan sonra büyümeye başladı bu yüzden fiyatın yükselmesini bekliyorum. “

Yüksek Olasılık

Şimdiye kadar temeller boğa koşusunu destekliyor. Bitcoin Federal Rezervin sıfıra yakın faiz oranları açık uçlu tahvil satın alma programı ve ABD hükümetinin 2 trilyon dolarlık koronavirüs yardım paketi tarafından desteklenen Mart ortasındaki en düşük seviyesi olan 3858 dolardan yüzde 236 daha yüksek işlem görüyor.

Genişletici politika birçok önde gelen kurumu ve varlık yönetimi firmasını Bitcoine kaydırdı.

Efsanevi hedge fonu yatırımcısı Paul Tudor Jones 22 milyar dolarlık portföyünün yüzde 1-3ünü kripto para birimine tahsis ettiğini açıkladı. Yazılım firması MicroStrategy Bitcoinde açığa çıkmak için 425 milyon dolar değerindeki nakit rezervlerini boşalttı. Ve çok uluslu bir ödeme şirketi olan Square bile bilançolarında 50 milyon dolar değerinde BTC gösterdi.

Son zamanlarda PayPal kullanıcılarının mevcut hizmetleri aracılığıyla Bitcoin gönderme alma satın alma satma ve harcama olanağı sağlayacağını da duyurdu. Haberler IH&S patlamasının arkasındaki ana sebep oldu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku