Ethereum, konsolidasyona rağmen 430 doları geçmek için ralliye hazır gibi

0 0

Ethereum Bitcoin ile birlikte hareket etmeye başladığında muazzam güç işaretleri gösteriyor. Bitcoinin toparlanmaya başladığı ilk gün bir satış görmesine rağmen ETH daha önce BTC ile olan yakın ilişkisini hızla yeniden şekillendirdi ve yükselmeye başladı.

Bu dalgalanma fiyatını dün 420 doların en yüksek seviyesine çıkardı ve burada hafif bir direnç buldu.

Bir analist bu direncin kısa vadede hızla aşılacağına inanıyor.

Önce likidite ve test edilmemiş destek seviyesine düşebileceğini ve ardından 430 doları geçebileceğini belirtti.

Bitcoin Ethereum ve toplu kripto para piyasası son birkaç gün boyunca yoğun bir yükseliş fiyatı hareketi gördü.

Başlangıçta Bitcoin 12.000 $ ın üzerine çıktıktan sonra yükselişine başladığında bazı yatırımcılar BTCnin toplandığı ve altcoinleri geride bıraktığı bir aşamaya gireceğinden korkuyordu.

 Bu eğilim bir gün sürse de ertesi gün Ethereum ve diğer büyük altcoinler Bitcoin ile ilişkilerini düzeltmeyi başardı ve daha fazla yükseliş gösterdiler..

Pek çok altcoin şu anda yükselişe geçiyor ve ETH bu tokenler için bir rehber görevi görüyor.

Bir analist Ethereumun kısa vadede likiditesini ve desteğini test etmek için yakın vadede biraz daha düşük seviyelerde olabileceğini belirtiyor. Bunun 430 doları aşan keskin bir toparlanmaya yol açacağını iddia ediyor.

İvme Yavaşlarken ETH BTC ile Konsolide Oluyor

Ethereum şu anki 418 $ lık fiyatıyla marjinal olarak işlem görüyor. Bu son 24 saat boyunca işlem gördüğü ve 420 doların üzerine çıkamadığı yerdedir.

Bu seviye aşılırsa devam eden boğa trendinin bir sonraki aşamasını işaretleyecektir.

Bununla birlikte buradaki bir başka kesin ret biraz ciddi olabilir ve bu da yakın vadede bir geri çekmenin yakın olduğunun sinyalini verebilir.

Analist: Kilit Destek Seviyesi Ethereum’u Uçurabilir

Bir analist yakın zamanda Ethereumun daha fazla yükseliş görmeden önce 408 dolar civarında kilit likidite bölgesine inmesini izlediğini belirtti.

Analist bu seviyedeki bir savunmanın aşağıdaki tabloya bakarken görülen bir hedef olan 430 doları aşan bir hareketi kolayca tetikleyebileceğini belirtti.

“Likidite + denenmemiş destek lütfen doldurun.”

Önümüzdeki birkaç gündeki Ethereum trendleri orta vadeli görünümüne dair bazı ciddi bilgiler sağlayacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku