Bitcoin ‘Ekim de alınmalı mı, satılmalı mı?

0 0

Bitcoin önümüzdeki günlerde zayıflayabilir ve belki de BTC almak için en iyi zaman olmayabilir.

Bitcoinin fiyatı 10 bin doların üzerinde olduğu sürece kripto para birimi “satış” bölgesinde değil

Fiyat 10 bin doların altına düşerse bu bir “satış” sinyali olur ve 9 bin 500 dolara açık yolumuz var

Bitcoin  fiyatı üç haftadan kısa bir süre içinde 9 bin 825 dolardan 11 bin doların üzerine çıktı ve şu anki fiyat 10 bin 800 dolar civarında. Bitcoin 10 bin doların üzerinde güçlü bir destek buldu ve fiyat tekrar 11 bin doların üzerine çıkarsa bu bir kısa vadeli yatırımcılar için çok iyi bir fırsat.

BİTCOİN TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Temel analiz: Madenciler satış baskısını tetikleyebilir

Bitcoin var olan ve geniş kabul gören ilk kripto para birimi. Bitcoin internetteki herkes tarafından erişilebilir ve hem geliştiriciler hem de kullanıcı topluluklarının desteğinden yararlanır.

BTC / USD talebi sürekli artıyor ve bazı tahminlere göre Bitcoin tekrar 20.000 $ ın üzerine çıkacak. Bu projenin arkasında çok iyi bir ekip duruyor bu kripto para biriminin temelleri gelişiyor ancak potansiyel yatırımcılar için hala bir belirsizlik seviyesi var.

Bitcoin fiziksel para birimlerinin kullanıcılarına sağlamadığı birçok avantaja sahiptir; ancak dezavantajları da vardır. Her gün daha fazla işletme Bitcoini kabul ediyor çünkü bunun avantajlarından faydalanmak istiyorlar ancak liste küçük kalıyor ve ağ etkilerinden yararlanmak için hala büyümesi gerekiyor.

Bitcoin 10 bin doların üzerinde güçlü bir destek buldu ve bazı analistler BTCnin önümüzdeki haftalarda daha yüksek işlem görmeye başlayabileceğine inanıyor. Buna rağmen bu kripto para biriminin fiyatının önümüzdeki günlerde zayıflayabileceğini ve belki de Bitcoine (BTC) yatırım yapmak için en iyi zaman olmadığını hissediyorum.

Madenciler beklenmedik bir şekilde önemli miktarda Bitcoin satarsa küçük bir fiyat değişikliği yüksek kaldıraç oranına sahip yatırımcıların tasfiyelerini tetikleyebileceğinden aşırı bir düzeltmeye neden olabilir. Risk / ödül oranı şu anda iyi değil ve bence daha fazla fırsata sahip çok sayıda kripto para var.

Teknik analiz: Ayılar destek seviyesini 10 bin dolara düşürmeye odaklanıyor

Aşağıdaki grafikte önemli direnç ve destek seviyelerini işaretlendi. Önemli destek seviyeleri 10 bin ve 9 bin 11 bin ve 12 bin dolar direnç seviyelerini temsil ediyor.

Fiyat 11 bin doların üzerine çıkarsa Bitcoin (BTC) satın almak için bir sinyal olur ve 11 bin 500 dolara kadar açık bir yolumuz olur. Kısa vadeli yatırımcılar açılış sırasında her zaman “zararı durdur” ve “kar al” emirlerini kullanmalıdır. pozisyonları çünkü risk çok yüksek.

12 bin doların üzerine çıkmak yükseliş eğiliminin devam etmesini destekler ve bir sonraki fiyat hedefi 12 bin 500 dolar civarında bulunabilir. Diğer taraftan fiyat 10 bin doların altına düşerse bu bir “satış” sinyali olur ve biz de açık yolumuz var.

Özet

Bitcoinin fiyatı 10 bin doların üzerinde olduğu sürece bu kripto para birimi “satış” bölgesinde değil ama benim görüşüm Bitcoin fiyatının önümüzdeki günlerde zayıflayabileceği yönünde. Fiyat 10 bin doların altına düşerse bu bir “satış” sinyali olur ve 9 bin 500 dolara açık yolumuz var.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku