‘Bitcoin büyük bir ralliye başlamadan önce bu seviyeye gerileyebilir’

0 0

Bitcoin fiyatı ayılar herhangi bir ivme kazanmak için mücadele ederken boğaların 13 bin doların altındaki bölgede güçlü bir destek tabanı oluşturmasıyla son birkaç gündür değişiyor.

Bu destek kısa vadede onu daha yükseğe fırlatmaya yardımcı olabilir ancak 13 bin 750 dolarda görülen hafif satışlar muhtemel bir düşüşün yakın olabileceğini gösteriyor.

BTC fiyatında yakın zamanda bir düşüş  olabileceğini gösteren bir teknik gösterge var.

Bir analist yakın tarihli bir tweetinde Bitcoinin daha yükseğe çıkmadan önce 12 bin 500 dolar düşebileceğini belirtti.

Bitcoin 13 bin 800 dolardan satışlarla karşılaştıktan sonra ivmesini kaybettiğinden beri amansız bir konsolidasyon aşamasına yakalandı.

Bu seviye kripto para biriminin 2019 rallisinin acı bir şekilde sona erdiği yer olduğu için tarihi bir öneme sahiptir.

 Buradaki direnç ABD Dolarının değerindeki ani bir artışla birleştiğinde şu anda işlem gördüğü yere geri dönmesine neden olan ciddi bir destek bulmadan önce 12.800 $ a kadar düşmesine neden oldu.

Önümüzdeki günlerde ve haftalarda trendin hangi yöne doğru ilerleyeceği büyük ölçüde BTCnin 13.000 $ ın üzerinde işlem yapmaya devam edip edemeyeceğine bağlı olmalıdır.

Bir analist bir göstergenin daha fazla yükseliş görmeden önce 12.500 $ a bir hareketin gerçekleşmesi gerekebileceğini öne sürdüğünü belirtti.

Gösterge: Yakında 12.500 dolara doğru bir düşüş meydana gelebilir

Bir analist Bitcoinin bir sonraki trendinin neresi olabileceği konusundaki düşüncelerini paylaşırken Bitcoinin Renko tablosunun kartlarda 12.500 $ a bir hareket olduğunu gösterdiğini açıkladı.

“Aynı BTC yapısı Renkoda da mevcut ve hala bu sapma için” oynanış “a sahip değiliz. Bu güçlü hareketlerin ardından aşağı yönlü önceki hamlelere paralel olarak hala 125 bin doları öngörüyorum. Geleneksel piyasalar yolu açıyor” dedi.

Bitcoin konsolide olurken altcoinler değer kaybediyor bu nedenle 12 bin 500 dolara düşme potansiyeli daha küçük tokenler için başka bir felaket dalgasını tetikleyebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku