Stratejist: Bitcoin 43 Bin Dolar ile 53 Bin Dolar Arasındaki Dönüm Noktasında!

333

Bitcoin şu anda 50.000 doların üzerinde kalmaya çalışıyor. Lider kripto para birimi, son 24 saat içinde hafif bir düzeltme yaptıktan sonra düştü. Analistler, varlığın neden uzun vadede 53.000 dolar veya 43.000 dolara gittiğini açıklarken, ikiye ayrılmış durumda.

Göstergeler Bitcoin için bir sonraki durağı gösteriyor; 53.000 dolar veya 43.000 dolar

Gün ortası grafiği şu anda Bitcoin için zor bir yola işaret ediyor gibi görünüyor. Analist Adrian Zduńczyk’in BTC raporunda gözlemlediği gibi, gün ortası grafiği, olası geri çekilme kurulumları kadar yükseliş göstergesine sahip. Görünüşe göre, piyasa düşüş ve yükseliş baskısı arasında bölünmüş durumda. Bir yandan, piyasa yakın bir zamanda yukarı trend kırılımını gördü. Analist, çöküşün, yerel zayıflık belirtilerinin ve “eğilimin sallantıda olduğunun” bir teyidi olduğu iddiasına devam ediyor.

Aynı zamanda, Bitcoin’in dünkü mum grafiklerinin genellikle bir salınım başarısızlığı olarak kabul edilen kırık trend çizgisi üzerinde kapanması nedeniyle, kırılma kendini başarısız olarak gösteriyor. Ayrıca, yükseliş sinyallerinden daha ağır sinyaller olduğu görülüyor. Yükseliş sinyallerine karşı düşüş sinyallerinin ağırlığı göz önüne alındığında, analist Bitcoin (BTC)’e şu anda yatırım yapmanın biraz kumar oynamak gibi olduğunu iddia ediyor.

Analist Bitcoin’de yükseliş eğilimini sürdürüyor

Yakın bir zamanda, lider kripto para biriminden gelecek herhangi bir yükseliş haberinin fiyatları 53.000 dolara çıkarması beklenirken, düşüş haberlerinin yukarıda belirtilen fiyattan 10.000 doları silmesi bekleniyor. Bitcoin (BTC)’in 49.000 doların üzerinde kalıp kalamayacağına gelince, analist şu yanıtı veriyor:

BTC/USD 49.1-49.7 bin arz bölgesini zorlamaya ve geri almaya ne kadar uzun süre direnirse, Bitcoin’in 46.6-47 bin talep bölgesini tekrar ziyaret etme şansı o kadar yüksek olur. Bu nedenle, MA50 (turuncu ortalama) aşağıda çirkin bir kapanışla, bayrak deseninin içinde kaybolduğunda, üstte sahte bir kopuşla “boğa bayrağı” deseni başarısız olur.

Sonuç olarak, analist Adrian Zduńczyk, bir kez daha 50.000 dolar seviyesini koruyan Bitcoin konusunda yükselişini sürdürüyor. Ancak, ,Bitcoin’de gelecekte mevcut fiyat seviyelerinin altına bir düşüş de söz konusu olabilir. Bu konuda Zduńczyk şu ifadeleri kullanıyor:

O halde ya 53 bin ya da 43 bin. Günlük hacim profilinin ciddi artışlar kaydettiği 53-58 bin olduğu için 53 binin sadece bir an meselesi olduğundan oldukça eminim. Soru şu ki, buradan doğrudan oraya fırlamadığı veya 42-43 bin civarında iyi bir risk/ödül ile uzun vadeli yatırımcıları yeniden yüklemek için düzenli, teknik ve sağlıklı bir geri çekilmeyi takip ediyor mu?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Zycrypto.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku