Önde Gelen 2 Analistten Kritik Bitcoin Açıklaması: BTC İçin Sırada Ne Var?

304

Analist, dikkatlerin giderek BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyeleri için yeni bir savaşa odaklandığını belirtti. Bitcoin (BTC), 50.000 doların yeni destek olarak giderek daha titrek göründüğü için perşembe günü yatırımcıların bir tahmin oyunu oynamasına neden oldu.

Kripto piyasası Eylül’ü Bitcoin ve altcoinler için “muhteşem” görüyor

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den alınan veriler, BTC/USD’yi neredeyse iki hafta içinde ilk kez geri döndükten sonra 50 bin dolarlık engeli aşarken izledi. En büyük kripto para birimi gün içinde %4,5 kazanç gördü, ancak bunlar yine de hepsi %7’nin üzerinde yönetilen ilk 10 altcoin’den üçü tarafından dövüldü. Büyük ölçüde olumlu bir arka plana karşı, yatırımcılar Bitcoin (BTC)’in beklentileri konusunda anlaşılır bir şekilde yükselişe geçti. Pentoshi, Twitter’daki takipçileriyle şu görüşlerini paylaştı:

50 bin = 58-60 binin üzerine çık ve takip et. Şu anda destek görevi gören 200D MA’nın üzerinde oturuyor.

Fiyat keşif planınız nedir? Bu yükseklerin üzerinde 3x, 180 bin civarında makul görünüyor. %10 kazanç için gidip yeni TH’ler yapmayın. Son menzile girmenin eşiğinde.

180.000 dolarlık bir Bitcoin fiyatı, birçokları için merak uyandıran bir olasılık ve stok akış modelinin mucidi PlanB’nin 2021’in sonu için belirlediği daha iyimser 135 bin dolarlık minimum hedefi bile geride bırakıyor. Yatırımcı arkadaşı Rekt Capital konu hakkında şunları ekledi:

Eylül şu ana kadar Crypto için muhteşem bir ay oldu.

Bu ayın ilk iki günü, kripto para piyasaları için her zaman cansız bir ay olan Eylül ayı için tarihi normlarla keskin bir tezat oluşturuyor. İleriye baktığımızda, kurumsal raporlama önümüzdeki haftaları daha da ilgi çekici hale getirmeye hizmet edebilir. BrightScope ve Dijital Varlık Veri Sağlayıcısı kurucu ortağı ve CEO’su Mike Alfred konu hakkında şunları belirtti:

Yaz boyunca, birçok büyük ve önemli kurum Bitcoin satın aldı.

7 Eylül ile 19 Kasım arasında alımlarını açıklayacaklar. Havai fişeklerin tadını çıkarın.

Kripto para piyasası, Cardano ile tüm zamanların en yüksek kazancını yavaşlatıyor

Altcoinler arasında, Cardano (ADA)’nun tokeni ve Ether (ETH) de benzer şekilde, yazımız hazırlanırken kendi yükseliş dalgalanmalarına ara veriyordu. ADA/USD günün erken saatlerinde tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşırken, ETH/USD mayıs ayından bu yana en yüksek seviyesi olan 3.800 dolara yaklaştı. Polkadot (DOT) ise büyük kazançlar elde edecek bir sonraki altcoin olarak görülüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Cointelegraph.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku