Bitcicoin Boğa Koşusu: Dünyanın En Çok Kazandıran Coin’lerinden Biri!

193

Dünyanın en çok takip edilen kripto para platformlarından Coinmarketcap verilerine göre, son bir haftada dünyada en çok kazandıran kripto para birimleri arasında Bitcicoin de yer aldı.

Bitcicoin, Dünyanın En Çok Kazandıran Coin’lerinden Biri Oldu

Dünyanın lider fan token platformlarından Bitci’nin blockchain platformu Bitci Chain’in mainnet coini Bitcicoin yükselişine devam ediyor. USDT paritesinde, son bir haftalık dönemde yüzde 134’ün üzerinde artış sergileyen Bitcicoin, bu artışla birlikte dünyanın en çok kazandıran kripto varlıkları arasına girdi. Dünyanın en çok takip edilen kripto para platformlarından Coinmarketcap verilerine göre Bitcicoin, son bir haftada en çok yükselen 30 coin/token projesi arasında yer aldı.

Bitcicoin Boğa Koşusu: Dünyanın En Çok Kazandıran Coin’lerinden Biri!
 

Brezilya başta olmak üzere farklı ülkelerde de kendi kripto para borsasını açmak için de çalışmalarını hızlandıran Bitci, Brezilya ve İspanya Milli Takımları, MotoGP, Glasgow Rangers gibi 40’a yakın takım ve organizasyonla fan token projelerini hayata geçirmişti. Anlaşma sağlanan fakat henüz arzları gerçekleştirilmeyen fan token’ların da önümüzdeki günlerde Bitci platformu üzerinden satışlarının yapılması bekleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptoarena.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’daFacebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku