Analist: Ethereum Rakibi Altcoin Rekor Seviyelere Çıkacak

2.822

Ünlü kripto trader’ı Michaël van de Poppe, büyük bir benimseme yaşadığını söylediği Blockchain sektörünün yanı sıra birkaç altcoin projesi ile ilgili açıklamada bulundu.

Usta analist, bu altcoin grubu 10 kat ralli yapabilir

Popüler analist, yeni bir tweet’te 584.800 Twitter takipçisine, merkeziyetsiz oracle ağı Chainlink (LINK)’in Eylül 2020’ye kadar uzanan fiyat hareketini izleyen bir grafik sundu ve şu açıklamayı yaptı:

Soruyu tekrar edeyim. Grafik buna benziyorsa ve DeFi’de [merkeziyetsiz finans] oracle’lara son derece ihtiyaç duyuluyorsa LINK açık ara en büyüğüdür.
Dayanak varlığı satmak veya satın almakla ilgilenir misiniz?

Altcoin Chainlink Fiyat Grafiği - Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter
Altcoin Chainlink Fiyat Grafiği – Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Şu anda, Chainlink 14,03 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe’nin radarında bir sonraki altcoin ise yerel protokolü zincirler arası etkileşimi ve esnetmeyi basitleştirmek için Web 3.0’dan yararlanan Ankr (ANKR)’dir. Ünlü trader konu ile ilgili olarak şöyle konuştu:

Bu aralıkta ve buranın altında çok önemli destek seviyeleri var.
0,10 dolar noktasını kırarsa, parti zamanı geliyor demektir.

Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Ankr fiyatı şu anda bir miktar aşağıya düşmüş durumda ve 0,07 dolar olarak fiyatlandırılıyor.

Grafik gurusunun altcoin listesinde sonuncusu, tokenize edilmiş varlık sepetlerini bir araya getiren enflasyonla mücadele projesi olan Reserve Rights Token (RSR)’dir. RSR birkaç aydır yavaş bir düşüş eğiliminde görünüyor, RSR ile ilgili olarak Van de Poppe şunu soruyor:

Eğer grafik bu şekilde olursa, dayanak varlığı satın almak veya satmakla ilgilenir miydiniz?

Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Şu anda, Reserve Rights Token yüzde 2,1 oranında düştü ve 0,013 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Analist: Katman 1 Blockchain projelerinin değeri artabilir

Van de Poppe, akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX)’ın önemli ölçüde büyüdüğünü vurgulayarak tweet fırtınasını sonlandırıyor. Böyle büyük bir benimsemenin, katman 1 Blockchain projelerinin değerlerini on kat artırma potansiyeline sahip olduğunu ünlü analist şöyle belirtiyor:

Avalanche’da günlük olarak oluşturulan hesaplar, oluşturulan 500 binden fazla hesapla yeni bir [tüm zamanların en yüksek seviyesine] ulaştı.
Benimseme? Evet. Pazar daha da hızlı büyüyor. Hızlanıyor.
Katman-1’ler kolayca 10x artabilir ve sahip oldukları perspektifler göz önüne alındığında bu noktada uygun bir değere sahipler.

Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Avalanche, şu anda yüzde 1,6 oranında artarak 77,72 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku