Bu Haber Bitcicoin Fiyatını Uçurdu: 2X

372

Kriptoarena.com olarak, ülkemizdeki önde gelen kripto para borsalarından biri olan Bitci’nin Binance ve Huobi ile yaptığı görüşmelerin haberini dün sizlerle paylaşmıştık. Haberin yayılması ile birlikte Bitcicoin (BITCI) fiyatı devasa bir sıçrama yaptı. 

Bitcicoin rallisi başladı

Dün yayınladığımız haberde, dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance ve Huobi gibi dev kripto para borsalarının, Türkiye’de satın alma ve ortaklık kurmak için Bitci ile görüşmelere başladığını duyurmuştuk. Haberin ardından Bitcicoin fiyatı yaklaşık iki katına çıktı. Bitcicoin’in yaptığı bu ralli ile, Bitci.com’daki hacmi de önemli ölçüde arttı. Önde gelen kripto para borsaları, Bitci’nin, satın alma ve ortaklık üzerine çalıştığı, çalışmaların daha çok ortaklık kurma yönünde devam ettiği biliniyor. Sosyal medyada ses getiren gelişmelerle birlikte, yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, Bitcicoin yükselişi devam ediyor. 

Bu Haber Bitcicon  Fiyatını Uçurdu: 2X

Muğla’nın Bodrum ilçesinde, Çağdaş Holding bünyesine 2018 yılında kurulan Bitci.com için oldukça yüksek fiyatların konuşulduğu söyleniyor. Türkiye’de Bitci’nin dışında, BTC Türk’ün de Coinbase tarafından satın alınmak istendiği ve milyarlarca dolarlık anlaşmaların masada olduğu söyleniyor. 

Kripto para borsalarının hacimleri gün geçtikçe büyümeye devam ediyor 

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, gün geçtikçe artan kripto para borsalarının hacmi şuan 2 milyar dolar seviyelerinde. Kripto para benimsenmesinin tüm dünyada giderek artması, borsalarda dönen işlem hacimlerini daha da büyüteceğe benziyor. Birçok güçlü şirket kripto para ile alım satımı kabul ediyor ve her gün bu şirketlerin arasına yenileri ekleniyor. Sadece şirketler değil, ülkeler de kripto para birimlerini benimsemeye devam ediyor. Bitcoin (BTC) , El Salvador’un resmi para birimi haline geldi ve vadeli işlem sözleşmelerine dayalı ilk ABD borsasında işlem gören fonlar (ETF’ler) artık mevcut. Piyasanın yüksek volatilitesi de canlılığını koruyor. 

Kripto para piyasasına yeni giren ancak şu anda en büyük oyunculardan biri olan Türk markaları güçlenmeye devam ediyor. Ülkemizde bazıları oldukça büyük kripto para borsaları var. Her gün milyonlarca dolarlık işlem gerçekleştiren Bitcoin (BTC)  borsaları Türkiye pazarına yatırım yapmak isteyen devlerin dikkatini çekmeye devam edeceğe benziyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın! 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku